Rockit - houpátko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 01.08.19 01:21
Rockit - houpátko

Ahoj holky,
mám dotáz na ty z vás, které používají houpátko RockIt. Asi jsem úplně levá, ale za boha nevím, jak houpátko přidělat na kočár, aby se “nekrabatila” ta guma na tom držáku. Už jsem takhle jeden držák oddělala, takže jsme kupovali nový a ten vůbec nevím, jak teď připevnit, abych ho zase nezničila. Z tohoto důvodu už houpátko asi měsíc nepoužíváme, což je mi líto. Máme kočárek firkon, kam jediné místo, kde je možné ho přidělat je na spodní kulatou tyč.

Tak pokud by mi nějaká z vás poradila, budu moc vděčná. Klidně hoďte i fotku pro představu.

Děkuju moc! :lol: :kytka:

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10645 příspěvků 01.08.19 06:04

A proč si to nenecháš připevnit někde v obchodě? Když nevím, nechám si odborně poradit ne? :nevim:

Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 01.08.19 06:48

@Kristyna.Vechtova Bohužel, nemáme poblíž žádný obchod, který by tento produkt přímo nabízel.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 01.08.19 06:53

Ja ho ho mam na Jane normalne na rukojeti, ktera neni kulata, ale ovalna a v pohode, staci dotahnout ten pasek poradne.

Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 01.08.19 08:31

@kytkalenka Právě jsme ho hodně dotahovali a ta guma se jakoby začala trhat.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 01.08.19 09:03

Ta guma nebo ten pasek? Ted na to koukam a ono je prave asi lepsi to mit na ovalu jako to mam ja, ze se netoci kolem dokola. Ja to ani az tak utazene nemam.,

Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 01.08.19 10:01

@kytkalenka
Ta guma. My to právě předtím měli na oválu, ještě u starého kočárku a dopadlo to takhle (viz. foto).

Bednicka186
Povídálka 33 příspěvků 25.08.19 10:06

@Johanah22
My máme úplně ten samý problém, mame bugaboo, oválná tyč a máme to úplně hničenou tu gumu. Když to neutáhneme tak to nehoupá a pohybuje se to po tyči. Takže chceme reklamovat. Jak jsi to udělala ty prosím, že máš druhou tu gumu? Děkuji moc :)

Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 25.08.19 10:27

@Bednicka186
Napsala jsem jim na instagramu, že se nám tohle stalo a poslala jsem fotku. Psali, že se jim to ještě nestalo, ale nakonec jsme se domluvili. My to právě taky museli mít na oválný tyči. A přesně jak píšete, když to bylo málo utažené, tak se to pohybovalo… :zed:

Bednicka186
Povídálka 33 příspěvků 25.08.19 19:47

@Johanah22
Děkuji za info, určitě jim pošlu taky foto, myslím, že se jim to bude množit tyhle stížnosti, protože dle mě ta guma je málo pevná. My to na oválné tyčce máme od začátku a to to bepoužíváme pořád, spíše vyjímečně! Každopádně děkuji ;)

Johanah22
Povídálka 31 příspěvků 25.08.19 21:52

@Bednicka186

No já nepoužívám skoro vůbec, právě kvůli tomuhle… Jinak bych využívala ráda a často. Takhle to občas hodím na autosedačku, nebo do “košíku” pod kočár… Jsem z toho docela nešťastná a furt jsem si říkala, že asi něco dělám špatně já, ale už jsme vyzkoušeli snad všechny možný způsoby upevnění a vždycky to ta guma hodně odnáší. :zed:

Váš příspěvek
Reklama