Rodičovský příspěvek, práce, školka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 16.07.18 18:18
Rodičovský příspěvek,práce,školka

Dobrý den,
mám syna, kterému v listopadu budou 2.roky.Potřebuji nastoupit v říjnu do práce. V říjnu mi přijde poslední část rodičovského příspěvku.
První dotaz zní, jak to mám udělat v tom říjnu s malým, když nesmí být ve školce déle jak 46hodin v měsíci? To pokud nemám babičku, tak mám prostě smůlu?
:roll: 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:20

tak si budeš muset platit hlídání nebo soukromou školku… co tě táhne do práce od tak malého dítěte?

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:21

Ale pokud ti v říjnu přijde za září poslední tak to je stejně už jedno ne? nebo si holt ukonči rodičák dřív a dovyber to už v září

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 16.07.18 18:22

@Tkanicka26 V říjnu Ti přijde poslední RP, tedy za září. Takže by nic nemělo branit tomu dát v říjnu dite normalne do skolky, jelikoz RP uz vcrijnu cerpat nebudes. :nevim:

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 16.07.18 18:22

@Deja-vu Takže dětská soukromá skupina se do toho nepočítá?A ne­vím,proč se vyptáváte na takovou věc,která je jasná.Potřebujeme peníze.Co mám k tomu víc dodat :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 16.07.18 18:24
@Deja-vu píše:
tak si budeš muset platit hlídání nebo soukromou školku… co tě táhne do práce od tak malého dítěte?

A není to fuk? Každý netouží smrdět doma 3 roky a plácat babovky. Někdo si to ani nemůže finančně dovolit.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:25
@Tkanicka26 píše:
@Deja-vu Takže dětská soukromá skupina se do toho nepočítá?A ne­vím,proč se vyptáváte na takovou věc,která je jasná.Potřebujeme peníze.Co mám k tomu víc dodat :nevim:

tak je to diskuze, tak diskutuju :) by ses divila kolik žen jde raději od dítěte pryč i když peníze nepotřebují
pokud jsi chtěla jednoslovnou odpověď tak sis mohla zavolat na úřad :)

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 16.07.18 18:25

Já jdu zítra do práce právě řešit místo.A právě nerozumím tomu jak to s tou školkou je.Oni to tedy řeší jen v případě,kdybych pobírala rodičovský příspěvek a dítě dávala do státní školky před druhým rokem věku??
Víte,já se takhle ptám,protože paní ze sociálky mi napsala nějaké nesmysly.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:25
@Svistice píše:
A není to fuk? Každý netouží smrdět doma 3 roky a plácat babovky. Někdo si to ani nemůže finančně dovolit.

se mám zpovídat z toho, že jsem se na něco zeptala?

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 16.07.18 18:26

@Svistice Stavíme barák a máme hypotéku.Jinak bych s malým do 3.let byla ráda.Moc mě to mrzí,ale jíst musíme a platit hypotéku.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:26
@Tkanicka26 píše:
@Svistice Stavíme barák a máme hypotéku.Jinak bych s malým do 3.let byla ráda.Moc mě to mrzí,ale jíst musíme a platit hypotéku.

tak to je pochopitelné :)

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 16.07.18 18:27
@Deja-vu píše:
by ses divila kolik žen jde raději od dítěte pryč i když peníze nepotřebují

Na to ale mají právo. Zatím ještě můžeme činit svobodná rozhodnutí.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:28
@Karleon píše:
Na to ale mají právo. Zatím ještě můžeme činit svobodná rozhodnutí.

však já jim ho neberu :mrgreen:

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 16.07.18 18:28

Tak teda ještě jednou,pokud bude RP vyčerpán,malýmu sice ještě nebudou dva roky,ale šel by od října do soukromé dětské skupiny,tak tam normálně může být a nikdo mě za to nezavře?? :lol:

selia
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 8 inzerátů 16.07.18 18:32
@Tkanicka26 píše:
Tak teda ještě jednou,pokud bude RP vyčerpán,malýmu sice ještě nebudou dva roky,ale šel by od října do soukromé dětské skupiny,tak tam normálně může být a nikdo mě za to nezavře?? :lol:

Kdyz je Rp vycerpan, muze byt kdekoliv. Kdyz neni je mu pod dva roky, tak do 46 hod., Je jedno zda soukroma ci verejna, pouze ty verejne plus oficialni skolky se snaze hlidaji. Pokud beres psoledni Rp zazari, tak v rijnu si muzes delat co chces.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >