Römer KIDFIX II XP SICT 2017 dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 15.02.17 19:21
Römer KIDFIX II XP SICT 2017 dotaz

Dobrý večer, měla bych dotaz k této autosedačce. Dnes nám přišla a zádová opěrka nedrží v rovné poloze, ale sama se sklápí dozadu jakoby do lehu. Je to normální? Nemělo by to držet? Až se to dá do auta, tak se to samozřejmě nebude mit kam sklápět, ale jestli to není nějaká vada a není to nebezpečné.

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 15.02.17 19:41

Je to normální.

Mysicka82
Kecalka 154 příspěvků 15.02.17 19:42

Take se nam naklapi. Pry je to ok

alhena
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 15.02.17 19:47

Také se nám naklápí, je to normální. Naopak je to super, že když dítě usne a sedačka je upevněna na isofixu, můžete zabrat za páčku na spodní straně sedáku u nožiček dítěte a tím napolohovat dítě víc do lehu, když usne.

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 15.02.17 19:55

Děkuji všem za příspěvky, jsem ráda, že je to normální

steeve
Kelišová 6967 příspěvků 16.02.17 08:00

@gerose samozřejmě že to je normální, záda se naklápí aby sedačka kopírovala sklon opěradla v autě( v každém je jiný sklon) a aby se dala sedačka polohovat na odpočinkovou polohu.

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 17.02.17 08:41

@steeve díky. U předchozího Römera jsme to tak neměli i přes to, že byla taky polohovací, tak mě to zarazilo

steeve
Kelišová 6967 příspěvků 17.02.17 09:38

@gerose předpokládám, že když píšete u předchozího, tak to byla sedačka 9-18 kg, a ta se polohuje celá, takže celý korpus je z jednoho kusu,
kdežto u 15-36 se polohují záda, proto jsou vůči sedáku na kloubu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >