Rosolina Mare výlety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mauglie11
Kecalka 328 příspěvků 18.07.19 09:32
Rosolina Mare výlety

Ahoj,
za týden jedeme na dovolenou do Itálie, konkrétně Rosolina Mare. Máte někdo nějaké doporučení kam se v okolí podívat? A zároveň nějaké vyžití pro děti? Děkuji

Reakce:
Lucy75
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 18.07.19 09:54

Do Benátek :srdce: :potlesk:

Danitschka
Závislačka 2831 příspěvků 18.07.19 10:14

Byli jsme tam sice asi před 13 lety, ale vím, že mě velmi zaujal přírodní park přímo v Rosolině - něco jako chráněná rezervace. Benátky bych dala spíše podle věku dětí - je tam přelidněno… My byli ještě ve Veroně, ta je klidnější a není o nic méně krásnější než Benátky. Taky jsme byli v nějakém aqaparku, ale tam bylo atrakcí pro prcky jen maličko. Přímo v Rosolině je pár pouťových atrakcí a dělali i letní kino. My tam tenkrát byli skoro měsíc, tak jsme si to celkem prochodili a projezdili. Přilétali jsme na letiště do Trenta a to okolí tam bylo taky krásné.

mauglie11
Kecalka 328 příspěvků 18.07.19 10:24

@Danitschka jj, o tom přírodním parku jsem četla, děti jsou ve věku 7-11let, takže Benátky asi ne, mám obavy, že by je to nebavilo.
Spíš jsme chtěli pochodit Rosolino a třeba nějaký výlet lodí. A co komáři, jak všude píšou, bylo jich tam moc?

Danitschka
Závislačka 2831 příspěvků 18.07.19 10:27

@mauglie11 Do té Verony bych s takhle velkými dětmi asi i jela - je tam krásný amfiteátr… Uvidíte podle počasí, týden u moře se určitě nudit nebudete. Na komáry si nějak nepamatuju, tak to asi nebylo nic hrozného. My měli hodně vedro a sucho, tak asi ani neměli šanci. Repelenty ale stejně beru všude, i letos na Mallorce se hodil.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 18.07.19 11:58

My se vrátili včera. Byli jsme v Benátkách a pak v botanické zahradě která je hned u Rosolina. Není to nijaká exotika, ale je to hezká procházka a dojde se až k moři, kde je super vylidněná pláž se spoustou mušliček.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 18.07.19 12:02

A teda 7 a 11 let bych se Benátek fakt nebála. My máme 2 a 7 let a dalo se to. Mladší to bylo samozřejmě šumák, ale vydržela to a starší to docela zajímalo. Došli jsme od vlakáče na náměstí a zpátky plavili tou jejich městskou a bylo to fajn.

mauglie11
Kecalka 328 příspěvků 18.07.19 13:14

Děkuji za odpovědi, na tu botanickou jsem se dívala a jestli se dají sbírat mušličky, tak to budou děti rádi:-)
no a jestli Benátky nebo nějaké jiné město, to se ještě uvidí podle počasí a nálady, člověk si to vždy naplánuje a pak je to úplně jinak:-)

Váš příspěvek
Reklama