Konec ms u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11354 příspěvků 17.07.19 09:37
Konec ms u moře

Ahoj, končí mi menses, včera půl dne nic a pak jsem ještě trochu krvácela. V noci a teď taky nic. Zavést tampon už je utrpení. Kdybych šla jen tak, hrozí mi infekce?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21699 příspěvků 17.07.19 09:41

Infekce z čeho, z moře? Ne.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 17.07.19 09:46

Ne - proč by měla? Slaná voda je naopak dezinfekční, ale těm žádoucím bakteriím v pochvě vyhovuje.

Problém s hygienou a rizikem narušení rovnováhy je buď v chlorované vodě (chlor zabíjí žídoucí bakterie a pak se tam snáze pomnoží kvasinky) a nebo v nějaké případné znečištěné stojaté vodě, kdy si zaneseš kdoví co zvenčí - ale to je spíš zcela výjimečná záležitost a musela by si lézt do něčeho, kde plavou mrtvé ryby, nebo tak něco.

Genovesa
Extra třída :D 11354 příspěvků 17.07.19 09:46

@pikola Myslela jsem si to, tak jdu jen tak, snad už to bude ok. Díky

Genovesa
Extra třída :D 11354 příspěvků 17.07.19 09:49

@Ou Super, díky holky :kytka:

Uživatel je onlinevedma007
Kecalka 271 příspěvků 17.07.19 09:51

Copak tampon zabrání infekci? Ne nezabrání, naopak se ti vodou nacucne a máš ho tam ještě nějakou dobu po

masinka9
Kelišová 5189 příspěvků 17.07.19 10:16

@Genovesa tak zkus po dovolené pořídit kalíšek. Ten se zavádí snadno i na konci periody, stačí ho omýt a v případě nouze i lubrikant (pokud to někomu fakt nejde, ale já jsem tedy nemusela). Navíc tu sliznici nevysuší jako tampon, který nasákne vše a navíc z něj působí ten chlor, kterým je bělený. Když už máš děti, tak ti kalíšek určitě vyhovovat bude a na plavání je super, protože k čípku se voda vůbec nedostane, ani ta krev nevyteče při správném použití.

azaleila
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 44 inzerátů 17.07.19 10:21

Jdi bez a buď v klidu… a jinak souhlasím a doporučuji přesně to, co nade mnou píše @masinka9, nemohu vynachválit :-)

Váš příspěvek
Reklama