Maledivy - tipy,zkušenosti atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 13.07.19 22:23
Maledivy-tipy,zkušenosti atd.

Holky prosím cokoli, hlavně resort a dále všechno, jakékoli postřehy…prosím :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 13.07.19 22:57

Nemam osobni, ale kamarada. Rikal, ze uz by nejel.Ze hned na zacatku dostali skoleni, z kteryho vyplynulo, ze v podstate moc nesmi do vody, ukazovali jim asi 5 smrtelne nebezpecnych zivocichu.On sam narazil.snad na dva, nerespektoval moc pokyny a chodil plavat, protoze tam chcipal nudou.Bylo to hlavne na organizovane potapeni, bazen a cuceni z chajdy. Takhle nam to licil.Rada si prectu, ze to tak neni. Zabil muj sen o dovolene v raji

Zuzi79
Kecalka 164 příspěvků 14.07.19 00:23

Byla jsem na jednom vetsim ostrove, 2km na delku, 400m na sirku, unor/brezen, dva tydny.

Krasne misto, super koupani (kdykoliv a kdekoliv), voda 30 stupnu (jednou i 34), prijemna obsluha.

Jinak vse dost drahe (masaze, restaurace se specialitami) - aby ne, resort ubytoval 1000 lidi a mel 1000 zamestnancu.

A popravde dost nudne. Jak je to ostrov, tak se neda snadno neco podniknout a chybel mi ruch mesta/mestecka, nebo alespon moznost.

Jsem rada, ze jsem tam byla, ale znova bych nejela.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30745 příspěvků 14.07.19 05:06

No a právě proto doporučuji ten již jinde zmíněný Zanzibar.Voda, palmy, písek, to je krása srovnatelná k tomu exkurze, nejste zavření na ostrově x x x metrů.

astoret
Ukecaná baba ;) 1706 příspěvků 14.07.19 07:14

Luxusní rezorty jsou pozlátko, jakmile chceš vidět víc, spina, bída, smrad, odpadky ve vodě, na pláži..nedej na fotky z Instagramu apod..jsou hezčí místa..

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 14.07.19 09:54
@Zuzi79 píše:
Byla jsem na jednom vetsim ostrove, 2km na delku, 400m na sirku, unor/brezen, dva tydny.

Krasne misto, super koupani (kdykoliv a kdekoliv), voda 30 stupnu (jednou i 34), prijemna obsluha.

Jinak vse dost drahe (masaze, restaurace se specialitami) - aby ne, resort ubytoval 1000 lidi a mel 1000 zamestnancu.

A popravde dost nudne. Jak je to ostrov, tak se neda snadno neco podniknout a chybel mi ruch mesta/mestecka, nebo alespon moznost.

Jsem rada, ze jsem tam byla, ale znova bych nejela.

Děkuji za příspěvek :kytka: já s nudou počítám, jsem z dovolených dycky děsně unavená, pač vše musíme vidět, všude mě to táhne :lol: takže potřebuju, aby mě nikam nic netáhlo-prostě jen pláž a moře :mrgreen: Název resortu nenapíšeš? :mrgreen:

jkra
Nadpozemská drbna 28703 příspěvků 14.07.19 09:56
@Ditta77 píše:
Děkuji za příspěvek :kytka: já s nudou počítám, jsem z dovolených dycky děsně unavená, pač vše musíme vidět, všude mě to táhne :lol: takže potřebuju, aby mě nikam nic netáhlo-prostě jen pláž a moře :mrgreen: Název resortu nenapíšeš? :mrgreen:

Poslu ti kontakt na pani, co vas to usijena miru, chces?

Zuzi79
Kecalka 164 příspěvků 14.07.19 10:06

@Ditta77 tak to budes spravne :mrgreen: nepamatuju se nazev, ale mrknu se a jeste ozvu :) na odpocinek to bylo super, jen cesta je narocna :(

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 14.07.19 10:37

@astoret díky za přìspěvek :kytka: Na fotky z Instagramu rozhodně nedávám :mrgreen: Jsem realista a pátrám a zjišťuju a vždycky vím, do čeho jdu 8) Odpadky jsou problém všude-natož na malým ostrůvcích, jako jsou Maledivy…Špína, bída, smrad se určitě netýká resortů, je to záležitost lokálních obydlených ostrůvků, kde žije domorodé obyvatelstvo, ale máš pravdu, že resorty jsou pozlátko a v podstatě kýč a rozhodně jsou hezčí místa-to nepochybně 8) Já stále rozmýšlela-Zanzibar, Mauricius, Bali, Thajsko, ale ještě nemám jasno, bojuju s leností :mrgreen: Jakákoli dovolená by adi byla zase o výletech a poznávání a já pro jednou chci prostě jen pláž a moře, aby mě to nikam netáhlo :lol: :lol: :lol:

jkra
Nadpozemská drbna 28703 příspěvků 14.07.19 12:10

A proc si to nepostavis sama? Za tyden ceny cestovky mas dva tydny po sve ose. jinak dobra cestovka je Deluxea.

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 14.07.19 15:24
@jkra píše:

https://www.otherwayholiday.com/…alni-nabidky
Není to tato paní? :think: :lol:

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 14.07.19 15:28
@jkra píše:
https://www.otherwayholiday.com/…alni-nabidky
Není to tato paní? :think: :lol:
@jkra píše:
A proc si to nepostavis sama? Za tyden ceny cestovky mas dva tydny po sve ose. jinak dobra cestovka je Deluxea.

No musim to vykoumat, mě popravdě malinko děsí, že po vlastní ose tam nebudu mít delegáta :mrgreen: musím se od toho pocitu oprostit :think: :lol:

jkra
Nadpozemská drbna 28703 příspěvků 14.07.19 15:45

Neni, ale funguje podobne.

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 14.07.19 18:05
@jkra píše:
Neni, ale funguje podobne.

A můžeš mi prosím ten kontakt napsat?:blush:

jkra
Nadpozemská drbna 28703 příspěvků 14.07.19 19:05
@Ditta77 píše:
A můžeš mi prosím ten kontakt napsat?:blush: