Roupy - léčení rodiny

Anonymní
13.1.20 10:49

Roupy - léčení rodiny

Zdravím, dnes jsem byla u MUDr se synem s roupy, bohužel jsem je chytla i ja, naznačila jsem ji, ze i Ja je mam, ale ona ze roup je DĚTSKÝ- takže nemůžu, ze bych si musela strkat ruce do pusy. Už tak mi bylo trapně, tak už jsem nic nerikala. Napsala synovi vermox a říkala, at přelecim i brachu. Teď nevím jak naložit s tím vermoxem.. Ja brala vermophyt a cesnek horem, spodem. Teď nic necítím, ale nevím
vo mam v sobe, ze? Syn měl taky vermophyt,, ale roupy pořad ma. Ted nevím, jestli prelecit syna s roupy a sebe, nebo brášku - který zatím si na nic nestezuje, ale asi je velká pravděpodobnost ze je dostane? Prosím o radu, nevím koho preferovat, at se toho zbavíme nadobro.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.1.20 10:54
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem byla u MUDr se synem s roupy, bohužel jsem je chytla i ja, naznačila jsem ji, ze i Ja je mam, ale ona ze roup je DĚTSKÝ- takže nemůžu, ze bych si musela strkat ruce do pusy. Už tak mi bylo trapně, tak už jsem nic nerikala. Napsala synovi vermox a říkala, at přelecim i brachu. Teď nevím jak naložit s tím vermoxem.. Ja brala vermophyt a cesnek horem, spodem. Teď nic necítím, ale nevím
vo mam v sobe, ze? Syn měl taky vermophyt,, ale roupy pořad ma. Ted nevím, jestli prelecit syna s roupy a sebe, nebo brášku - který zatím si na nic nestezuje, ale asi je velká pravděpodobnost ze je dostane? Prosím o radu, nevím koho preferovat, at se toho zbavíme nadobro.

Já jsem cirka před měsícem roupy měla. A musela se přeléčit celá rodina. A roční dcera. A pak ještě- Všecko vyprat na vyvářku a nejlépe přežehlit. Ručníky, povlečení.. prostě všechno. Já prala i plyšáky, záclony.. prostě vše co šlo jsem prala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.20 11:00
@Anonymní píše:
Já jsem cirka před měsícem roupy měla. A musela se přeléčit celá rodina. A roční dcera. A pak ještě- Všecko vyprat na vyvářku a nejlépe přežehlit. Ručníky, povlečení.. prostě všechno. Já prala i plyšáky, záclony.. prostě vše co šlo jsem prala.

No Ja prave myslela, ze když jsem ji řekla ze je mam i ja, ze napíše léky i me, ale napsala jen jeden vetmox - tzn. Léky pro dva. A jsme čtyři v rodině. Jsem z toho na nervy, pořad peru, uklizim, myjem si pořad zadky. :cert: už z toho fakt silim, takže když se neprekevime všichni, takže začarovaný kruh? To je fakt kr.. ta naše MUDr. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
692
13.1.20 11:30
@Anonymní píše:
No Ja prave myslela, ze když jsem ji řekla ze je mam i ja, ze napíše léky i me, ale napsala jen jeden vetmox - tzn. Léky pro dva. A jsme čtyři v rodině. Jsem z toho na nervy, pořad peru, uklizim, myjem si pořad zadky. :cert: už z toho fakt silim, takže když se neprekevime všichni, takže začarovaný kruh? To je fakt kr.. ta naše MUDr. :nevim:

Hele kluk měl zánět spojivek a rovnou mi Mudr říkal, že kdybych to chytla taky ať zavolám a pošle mi přes SMS recept. Takže možná nejvyšší čas na změnu Mudr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 11:37

@Gortyna my máme stesti, ze mam kluky zdravé, chodím k ni velmi málo, tak jsem ji vůbec neřešila, ake pravda, už podruhé jsem ji zažila takhle arogantní. Pravda- doktor a doktor. Ale teď nevím co ted, asi dame léky my dva a budu se modlit se to nedostanou ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 11:50

Nebo si dojdi ke svému praktickému lékaři. Ale doktorka je opravdu mimo. Roupy můžou chytit samozřejmě i dospělí i když u dítěte je to pravděpodobnější. Kde my žijeme, je možné si lék koupit v lékárně. Když to chytil syn, měli jsme se přeléčit všichni. Já byla tehdy těhotná, tak jsme čekali, jestli to mám nebo ne. Naštěstí jsem to neměla. Měla jsem roupy asi ve čtrnácti letech po dětském táboře. A prsty jsem si tenkrát do pusy taky nestrkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
13.1.20 12:05

Také si myslím, že doktorka se nezachovala dobře. Vždyť jít k praktickému s tímhle je pro dospělého fakt nepříjemné. Z lidského hlediska to fakt nezvládla. Naštěstí nemám s roupy zkušenosti, ale určitě bych též prala a žehlila na co nejvíce stupňů. A vyměnila dotorku to určitě. Držím palce ať to co nejdříve zvládnete. Já takto řešila pořád dokola vši, ale to se dá koupit normálně v lékárně, roupi jsou určitě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
13.1.20 12:16

Zavolej svému praktickému doktorovi, že děti mají roupi a ať při předepíše recept on. V éře e-receptů tam ani nemusíš, stačí, když pošle SMSkou kód.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 12:42
@Jeremi píše:
Zavolej svému praktickému doktorovi, že děti mají roupi a ať při předepíše recept on. V éře e-receptů tam ani nemusíš, stačí, když pošle SMSkou kód.

To je super nápad, nevím
Jestli je u ni možné poslat smskou, prinejhorsim se pro nej stavím. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
719
13.1.20 13:34
@Anonymní píše:
To je super nápad, nevím
Jestli je u ni možné poslat smskou, prinejhorsim se pro nej stavím. Díky!

E-recepty podle mě už musej vystavovat všichni, takže by to mělo jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 08:18
@Jeremi píše:
E-recepty podle mě už musej vystavovat všichni, takže by to mělo jít.

Obávala jsem, ze u nás nebudou, ake jsou. Tak léky mam pro všechny. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
719
14.1.20 09:52
@Anonymní píše:
Obávala jsem, ze u nás nebudou, ake jsou. Tak léky mam pro všechny. Díky

Paráda. :potlesk: Teď už jen, aby to zabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama