Rozbitá tabule na plastových vchod. dveřích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:42
Rozbita tabule na plastovych vchod. dverich -

Zdravim, mladej rozbil dvojsklo u plast vchodovych dveri cca 0,5m2 je tam nejaky vzor jakoby kapek chci se zeptat na +- odhadovanou cenu toho skla kdyz mi ho prijede firma namontovat, jestli se vlezu zhruba do 2tis kc? Ma nekdo zkusenosti? Jsme chvili po rekonstrukci a ted proste nejsou penize na zbyt ale je potreba to opravit, dekuji moc za rady. Nechce se mi ani volat firme pokud mi reknou orient cenu okol 4 5 tis nevim jak se to pohybuje ale na to bych momentalne nemel, moc dekuji vsem za poznatk

Reakce:
welovefashion
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 102 inzerátů 05.06.19 19:46

Co zkusit poptat na nejakych poptavkovych serverech? Vyfotiš to a nejací řemeslníci nebo sklenari ti pošlou nabidku..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:07
@welovefashion píše:
Co zkusit poptat na nejakych poptavkovych serverech? Vyfotiš to a nejací řemeslníci nebo sklenari ti pošlou nabidku..

Podle mne bude rychlejsi, kdyz mi poradi nekdo kdo se s timhle setkal nez cekat pristiho tydne na nejakou nabidku. Budu tam volat tak ci onak jen bych chtel klidneji usinat. Moc diky…

kubikova
Kecalka 235 příspěvků 05.06.19 21:57

Záleží jak ty dvere vypadaji. Jsou s okrasnou vyplni? Tam se musi většinou vyměnit cela ta výplň / deska. Nebo máte členěno příčkami - tam půjde vyměnit pouze sklo. Určitě bych to poptala ve firmě, která vam dveře vyrobila - může tam prasknout zasklívaci lišta a tu vam pak nikdo jen tak nedodá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 06:05
@kubikova píše:
Záleží jak ty dvere vypadaji. Jsou s okrasnou vyplni? Tam se musi většinou vyměnit cela ta výplň / deska. Nebo máte členěno příčkami - tam půjde vyměnit pouze sklo. Určitě bych to poptala ve firmě, která vam dveře vyrobila - může tam prasknout zasklívaci lišta a tu vam pak nikdo jen tak nedodá

Jsou to jakoby dve skla cca 80 na vysku 30 na sirku mezi tim je kus dveri takze je to rozdeleno nevim jak lepe to popsat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 13:26

Opravdu tu neni zadny sklenar? Ktery by mi k tomu z praxe rekl vic? Dekuji

Váš příspěvek
Reklama