Rozchod, otec dítěte brání v odchodu

Anonymní
2.6.20 15:51

Rozchod, otec ditete brání v odchodu

Dobrý den.
Potřebovala bych se s nekým poradit předem jak postupovat, když se chcete s přítelem rozejit, ale on vas absolutne ignoruje a není schopny se domluvit o peci o dite.

Jsem z toho na mrtvici a nevim jak postupovat. Na ospodu mi taky nebyli schopni poradit a poslali me pryc.
On nepripousti moznost, ze bych se chtěla odstěhovat. navrhovala jsem mu sama stridavou peci o dite, aby to bylo fer vuci malemu. Ale to zavrhl s tim, ze si dite nebude prehazovat jako horky brambor. přitom ja jsem to myslela dobře. jeho verze je takova, ze maly bude bydlet u nej, ale ja se mam odstěhovat pokud chci. vůbec nevim jak takovou situaci resit a jak postupovat :nevim:
dekuji Vám za každou reakci i radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15344
2.6.20 16:00

Podej si k soudu žádost o svěření dítěte do péče ať se vyjádří tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
2.6.20 16:12
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Potřebovala bych se s nekým poradit předem jak postupovat, když se chcete s přítelem rozejit, ale on vas absolutne ignoruje a není schopny se domluvit o peci o dite.Jsem z toho na mrtvici a nevim jak postupovat. Na ospodu mi taky nebyli schopni poradit a poslali me pryc.
On nepripousti moznost, ze bych se chtěla odstěhovat. navrhovala jsem mu sama stridavou peci o dite, aby to bylo fer vuci malemu. Ale to zavrhl s tim, ze si dite nebude prehazovat jako horky brambor. přitom ja jsem to myslela dobře. jeho verze je takova, ze maly bude bydlet u nej, ale ja se mam odstěhovat pokud chci. vůbec nevim jak takovou situaci resit a jak postupovat :nevim:
dekuji Vám za každou reakci i radu :kytka:

kolik je dítku? máš kam se odstěhovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60993
2.6.20 16:57
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Potřebovala bych se s nekým poradit předem jak postupovat, když se chcete s přítelem rozejit, ale on vas absolutne ignoruje a není schopny se domluvit o peci o dite.Jsem z toho na mrtvici a nevim jak postupovat. Na ospodu mi taky nebyli schopni poradit a poslali me pryc.
Řešit přes soud.
KOlik je dítěti a kam se chceš stěhovat?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
2.6.20 19:20
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Dej návrh na soud.. Nwm, proč ti chlapi mají pocit, že je dite jejich majetek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
6.6.20 12:54
@martina.se píše:
Dej návrh na soud.. Nwm, proč ti chlapi mají pocit, že je dite jejich majetek :think:

Tenhle problem vidim daleko casteji u matek. Dite neni nici majetek a maji na nej stejna prava oba. Nekteri zaostalejsi chlapi, to tak maji vzhledem k zenske, ze ji povazuji za svuj majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
6.6.20 18:03
@Chytrak píše:
Tenhle problem vidim daleko casteji u matek. Dite neni nici majetek a maji na nej stejna prava oba. Nekteri zaostalejsi chlapi, to tak maji vzhledem k zenske, ze ji povazuji za svuj majetek.

Ano.. Je to dítě obou, mají nárok oba.. Ale tohle vyhrožování u mimin je hodně mimo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama