Rozdílná naměřená teplota u miminka

117
4.3.20 09:32

Rozdílná naměřená teplota u miminka

Ahojte maminky, koupili jsme nový teploměr a jelikož se mi zdálo, že má malý teplejší čelo (má 9měsíců) tak že mu teda změřím teplotu. Máme ten Metric 308 smart. Na čele má 37,1 a na spánku 37,8. Nevím teda co dělám špatně a který výsledek je správný. Jiný teploměr už nemáme, tak ani nemůžu porovnat. Vím, že rozdíl na spánku a čele bývá, ale až tak? Jaký máte teploměr vy a jak jste spokojeni? Děkuji a hezký den přeji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.3.20 09:35

Kup klasický s ohebnou špičkou :? Tyhle jsou na prd. Svagrovi tím tchyně namerila 40,leteli na pohotovost, a nakonec měl jen 37.5…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
4.3.20 09:38

Nejlepší je teploměr za 120 kč do zadečku. Naše malá má čelo teplejší normálně, takže tím se vůbec neridim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9566
4.3.20 09:50

Já jsem taky pořídila i do zadečku. Na čele rozdílné teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
4.3.20 09:56

Vubec nepouzivej bezdotykovy teplomer, stojí za prd… u nas v nemocnici od toho upustili uplne, meri to fakt spatne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
4.3.20 10:01

Nedávno jsme řešili ten samý problém, na cele okolo 37 na spánku 40. Mame doma 3 teplery a každý měřil úplně jinak, nakonec jsem došla k tomu, že nejlepší je klasický do zadečku, případně teploměr, který měří v uchu - tam se ty teploty tak enjak shodovaly. A vycházela bych spíš z teploty na cele než na spánku, pokud nemáš jiný teploměr - u doktora měří vždy čelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
4.3.20 14:04

Ty bezdotykové jsou nepřesné. Koupila jsem ho, abych aspoň v noci nemusela budit děti strkáním teploměru do zadečku a při první nemoci i 2 stupně mimo, což už je fakt nespolehlivé. :cert: Nejlepší je prý starý rtuťový, pro děti mám digitální rychloběžku s ohebnou špičkou. Miminko měřím vždy v zadečku, později v podpaží. Bezdotykovému nevěřím, byly to vyhozené peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama