Rozdílná velikost prsou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.1.22 23:19

Rozdílná velikost prsou

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat zda je normální že mám u jednoho prsa velikost B a u druhého C je to znatelný rozdíl, větší je svěšené a menší zas uhybá do strany.. sama bych to neřešila, ale přítel se mi za to už párkrát smál a já přemýšlím nad plastikou. Nevíte čím by to mohlo být a zda se to někdy srovná? < je mi 19 let takže jsem těhotná ještě nebyla > a omlouvam se za anonym :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62
24.1.22 23:23

Opravdu nechápu, s jakým idiotem to chodíš, že se ti za tohle směje, kopni ho do p*dele.

Pokud by ses ty sama cítila lépe, tak potom na plastiku klidně běž, ale pokud jsi ty s tím OK, nijak ti to jinak nevadí a jediný problém je přítel, zbavila bych se toho borce a ne rozdílu ve velikosti ňader.

Ve tvém věku bych nečekala, že se to samo spraví bohužel. Kdyby ti bylo 15, tak jo, ale v 19 letech už se ti proporce výrazně měnit nebudou.

Příspěvek upraven 24.01.22 v 23:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 23:23

Ty přemýšlíš nad plastikou? Já bych spíš přemýšlela nad výměnou přítele. Ubozak. Bych se mu schválně koukla na ten jeho hojdavak, zda má obě vája úplně stejný, a když ne, pak bych se mu taky vysmála :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20301
25.1.22 00:02

No především uvažuj o změně partnera.

Rozdílné velikosti prsou jsou celkem běžné, stejně tak se ti spíš ještě tvary budou měnit.

Než si našetříš na operaci (ne, to na pojišťovnu nepůjde), tak se nejdřív uč milovat svoje vlasní tělo takové, jaké je, včetně nepravidelností. Tvoji partneři, kteří budou zralejší než ten pitomec co si na tobě hojí svoje vlastní mindráky, budou tvoje prsa milovat a půjde jim to daleko snáze, než tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 01:17

Přítel je d.ebil. Různě velký prsa mám taky, žádná podprsenka mi nesedí, ale to je tak jedinej problém. Už se ti to nespraví, já to mám už od puberty. O plastice jsem kdysi chvíli uvažovala, ale nestojí to za to - alespoň mě. Žádný můj partner problém neměl, ten současný mi pořád říká, že jsou krásný, a to po dvou dětech a čtyřech křížcích fakt nejsou v nejlepší kondici. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11535
25.1.22 04:46

Tohle je úplně normální že je každé prso jinak velké :nevim: Pokud se tomu tvůj partner směje asi to nebude mít v hlavě úplně v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756
25.1.22 06:50

Premyslej radši nad výměnou přítele :roll: asi nikdo nemá prsa dokonale symetrická, u někoho je ten rozdíl holt znatelnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21446
25.1.22 07:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat zda je normální že mám u jednoho prsa velikost B a u druhého C je to znatelný rozdíl, větší je svěšené a menší zas uhybá do strany.. sama bych to neřešila, ale přítel se mi za to už párkrát smál a já přemýšlím nad plastikou. Nevíte čím by to mohlo být a zda se to někdy srovná? < je mi 19 let takže jsem těhotná ještě nebyla > a omlouvam se za anonym :?

1. Kopni ho do zadku :cert:
2. Pokud je rozdil opravdu takto znatelny, coz ti muze pusobit i psychicke potize, pak by se dalo zadat o plastiku pres pojistovnu. Ale nebude to nic prijemneho a vysledek nejisty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 07:38

Bud v poho, taky mam a k tomu jeste jwdno A a druhe -A :mrgreen: co bych dala za B a C :mrgreen: a chlapu sem par mela a nevim o tom ze by se mi nejaky smal nebo to resil..posli ho do zadele blbce..

• Citovat
  • Nahlásit
2361
25.1.22 08:02

Taky to tak mám, od doby co mi začaly prsa v mládí tak nějak rust, je to u mě asi pul velikosti, s tím že levý je větší, nikomu to nevadilo. Jak se píše už tady, co to máš za demnta? Bych do poslala též do pdel… taky nemá kule beztak symetrický.. popřemýšlej nad tím 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7754
25.1.22 08:05

Vyměň toho blba, kterého nazýváš přítelem, za někoho, kdo si tě bude alespoň trochu vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat