Rozdílné výsledky stěrů u partnerů

Anonymní
25.1.21 08:40

Rozdílné výsledky stěrů u partnerů

Ahoj holky, jdu si k vam pro objektivni pohled na vec - 10.1. jsem byla na preventivni klasicke gyn prohlidce, dr. mi delala klasicky MOP + stery a vse vyslo ok.
Nicmene jelikoz obcas trpim na zanety v tehle oblasti, tak doporucila i stery u partnera, ty vsak vysly pozitivni (byly mu delany zhruba tyden po mne).
Jsem jedina, ktere to prijde divne? Je mozne, ze MOP nezachyti to, na co se dela ster u muze?
Nebo to vidite jinak a duvod je treba nekde jinde? Partner byva sem tam mimo domov, ale nejak si nemyslim, ze by mi byl treba neverny - ted po tech vysledcich to je vlastne poprve, co me to napadlo. Neb mimo domov byl prave od toho 10.1. do 15.1.

Treba uz nejak blaznim a vidim to, co neni, proto budu rada za vase nezaujate nazory.
Dr. si me pozvala na odpoledne, ze to nejak probereme, nicmene s ni budu predpokladam probirat tak max lecbu nikoli okolnosti pozitivniho steru.

Vkladam vedome anonymne, neb toto je vec, kterou bych tak uplne nerekla ani treba kamosce tvari v tvar.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
510
25.1.21 08:48

Tak pokud mu byly delany az tyden po vas, tak je mozne, ze to ted uz mate taky, nebo ne?

Jinak asi by mi to hlodalo v hlave, nicmene pokud se nejedna o nejakou kapavku a podobne, tak bych zadny zavery nedelala.

Xkrat jsem cetla (nevim tedy, jak moc je to pravdivy, zkusenost nemam), ze partner neco chytne, je vuci tomu imunni, ale na partnerku to prenese.
Tak kdo vi, treba jsou na to ti chlapi proste haklivejsi a neznamena to hned, ze byl neverny.
Vy jste od nej nic nechytla (pokud je tedy ten tydenni rozestup mezi testy v poradku), takze bych to brala tak, ze pokud by ste vy s timhle nemivala problemy, tak neposlete na testy partnera, tim padem tohle nikdy nezjistite, kdyz vy jste zdrava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 09:33

Když jsem řešil opakované gyn problémy a nemožnost několik měsíců otěhotnět, tak jsme šli oba na venerologii. Můj stěr byl pozitivní na dva druhy nějakých bakterií a jeho zcela negativní. Přeléčili silnými atb jen mě a pak jsem hned otěhotněla. Muže jsem nepodezírala a ani on mě. Prosím o anonym je to osobní. Počkej co ti na to lékař/ka řekne osobně myslím, že je to dost o imunitě jednotlivce.

• Citovat
  • Nahlásit
1860
25.1.21 09:34

Tak se te doktorky jen tak nezavazne zwptej, jak je to mozne. Treba to ma lekarske vysvetleni.

Co kdyz je partner proste bezpriznakovy prenasec (jako u kvasinek) a pokazde te znova a znova nakazi. A tys ted byla negativni, protoze jsi prelecena. Ale muze te zas znova nakazit. Nejspise v dobe, kdy mas oslabenou imunitu (nemoc, stres..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat