Rozhodí prasklá cysta cyklus?

Anonymní
24.11.19 13:24

Rozhodí prasklá cysta cyklus?

Ahoj, před dvěma týdny mě během menses potkala v noci náhlá bolestivá příhoda, druhý den jsem jela na gynekologickou pohotovost, kde lékař neshledal nic abnormálního. Na pravé straně břicha (co mě bolela) našel trochu volné tekutiny. Zřejmě tedy praskla cysta. Na levém nebolestivém vaječníku byl útvar asi 3 cm, což je hraniční cysta. Ms normálně odezněla, ale mám teď cca 16. den cyklu a už od dvanáctého dne trochu špiním. To mívám v cyklu tak tři dny, pak přijde plodný hlen a špinění ustane. Jenže teď už špiním pátý den, včera mě zas cítila tlak až bolest v pravém třísle. Myslela jsem, že bude ovulace, ale plodný hlen stále nikde.
Máte některá zkušenost?
K lékaři svému se chystám pro rejpaly, byl celý minulý týden někde na školení…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
24.11.19 20:47

Nikdo nic?

• Nahlásit
  • Citovat
29.11.19 00:04
@Anonymní píše:
Ahoj, před dvěma týdny mě během menses potkala v noci náhlá bolestivá příhoda, druhý den jsem jela na gynekologickou pohotovost, kde lékař neshledal nic abnormálního. Na pravé straně břicha (co mě bolela) našel trochu volné tekutiny. Zřejmě tedy praskla cysta. Na levém nebolestivém vaječníku byl útvar asi 3 cm, což je hraniční cysta. Ms normálně odezněla, ale mám teď cca 16. den cyklu a už od dvanáctého dne trochu špiním. To mívám v cyklu tak tři dny, pak přijde plodný hlen a špinění ustane. Jenže teď už špiním pátý den, včera mě zas cítila tlak až bolest v pravém třísle. Myslela jsem, že bude ovulace, ale plodný hlen stále nikde.
Máte některá zkušenost?
K lékaři svému se chystám pro rejpaly, byl celý minulý týden někde na školení…

Ahoj, stalo se mi to same krom te bolesti co máš. Před dvěma týdny mi při MS praskla cysta bolelo mě při prasknutí hodně na levé straně a před tím jsem 3 dny spinila, poté 2 dny silná MS a nakonec zase 2 dny spineni. Od doktora mám Duphaston na úpravu cyklu ale naordinoval mi to od 17dc což je dnes, ale vzhledem k tomu ze se snažíme o mimi a ovulace ještě neproběhla tak jsem to brát nezačala. Duphaston brzdi ovulaci. :roll: Myslím, ze u tebe by to mohla byt ovulace. Plodný hlen jsi mela porad? Já ho teda nemám :/ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11436
30.11.19 00:28

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 00:29

Díky. U mě nakonec předčasný nástup menses, ve středu jsem letěla 20. den cyklu ke svému lékaři s krvácením a než jsem tam došla, rozjela se mi menstruace. Lékař mě prohlídnul, zkonstatoval zbytek volné tekutiny za dělohou, děloha prázdná, takže opravdu posunutá menses v důsledku hormonální nerovnováhy po prasklé cystě.

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.19 01:16
@Anonymní píše:
Díky. U mě nakonec předčasný nástup menses, ve středu jsem letěla 20. den cyklu ke svému lékaři s krvácením a než jsem tam došla, rozjela se mi menstruace. Lékař mě prohlídnul, zkonstatoval zbytek volné tekutiny za dělohou, děloha prázdná, takže opravdu posunutá menses v důsledku hormonální nerovnováhy po prasklé cystě.

Ještě, že nic vážného:-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama