Rozpoznávání plemene psa

51
20.4.20 15:28

Rozpoznávání plemene psa

Dobrý den, chci se zeptat jestli tady mám nějakého znalce na plemena psů a pomohl mi rozpoznat alepoň nějaké plemeno naší 10 měsíční fenky. Jestli někdo takový je přidám sem hned fotky a můžete mi pomoct. Typuju nějaká lovecká plemena. Budu ráda za každy tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1375
20.4.20 15:31

Proč fotky nepřidáte rovnou? :) mmj. veterinář by to měl určit nejlépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53923
20.4.20 15:32

Rodiče jsi neviděla? Dej fotku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 15:34

@leylen no teď na počítači a ty fotky tu nemám vložené, takže bych je tam musela vložit a to se mi zatím moc nechce :) vím že by to asi veterinář rozpoznal lépe, ale zajíma mě třeba jestli tu je vůbec takhle odborník :) teď se k němu moc nedostaneme a já jsem hrozně zvídavý člověk a zajímá mě to :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
20.4.20 15:35

Ono z fotky si můžeme myslet co chceme, ale pokud jsou rodiče neznámí, tak stejně nic nezjistíme. Nedávno jsem narazila na zajímavý dokument, kde takhle odhadovali křížence podle vzhledu a potom udělali genetický rozbor a veškeré odhady podle vzhledu šly do háje, protože se netrefilo skoro nic. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 15:35

@Markéta80 máme ji z útulku takže vubec nevíme a útulek neví. Přiložim fotky hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
20.4.20 15:36

Velikost tlapek ti řekne velikost plemene, to je asi tak všechno, co ti k tomu můžu momentálně bez fotky říct :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 15:36

@Heivka to je pravda. Chtěla bych ji udělat genetický test, ještě jsem se nekoukala kolik stojí, ale myslím si že to nejlevnější nebude. Už i z mé zvědavosti, ale taky z toho co vůbec máme doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21331
20.4.20 15:49

Je přeci jedno co máte doma, hlavně aby to bylo hodný ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
20.4.20 15:50

@Marta_Kres Zkus si v mobilu otevřít google, na vyhledávací liště máš mikrofon a takový čtvereček, na ten klikni, namiř na pejska, a uvidíš, co ti to najde za plemeno. Taky máme útuláčka, od veterináře vím, co v něm je za plemena, a tohle mi to i potvrdilo. Zkus a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 16:00

@arinecka tak to ráda vyzkouším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 16:00

@ka2ka jo te pravda, ale je ve mě zvídavost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.4.20 16:08

Tady jsem dala pár fotek, které jsem měla k dispozici. Snažila jsem se vybrat nějaké ať tam jde vidět třeba stavba těla apodobně. Hodně lidí když jsem naprocházce si myslí, že to je border kolie a foxterier/Jack russell. Chová se hodně jako lovecký pes. Má ale hrozně zlatou povahu. Je hravá na každého hodná, akční, chytrá, má lovecké pudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53923
20.4.20 16:16

@leylen na to bych ani moc nespoléhala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
20.4.20 16:19
@Marta_Kres píše:
@arinecka tak to ráda vyzkouším

Zkusila jsem tvoji fotku, a naslo mi to tohle.
Podoba tam je ze? Mozna tam bude i neco z labradora :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat