Rozvod v dobrom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:20
Rozvod v dobrom

Dobry vecer..doufam, ze to nebude zdlouhave…je mi 38,temer 4 roky vdana,6 let spolu ze zacatku velka laska, po svatbe pokusy o dite, uz tehda to mozna zacalo, nedarilo se, manzel spatne sperma, prvni ivf uspesne..cele tehotenstvi sem odmitala ze strachu sex, myslela jen na mimco, po porodu jeste horsi, dcera na 1 miste..byla sem nervozni, hadava, neustupna, vadilo mi na manzelovi vse, rozdilny pristup k vychove, resila sem jen malou jeji spani atd, nechtela nikam chodit, spali sme oddelene, protoze malou vsechno budilo, on vstaval v 6 do prace..nechybeli mi dotyky, milovani..manzel se potkal s ex, velkou laskou znovu se zamiloval, po 2 tydnech podvadeni se mi priznal..pak to ukoncil, ale zadna snaha o usmireni, zadne plany do budoucna..proste chce byt sni, dalsi lhani, nakonec se chtel domluvit, ze odejde, ze me nemiluje, nefunguje to..vim, ze ma pravdu, ale strach ze samoty je obrovsky..mala ma 16 mesicu, necha mi byt, taky v nem mam nejake penize i kdyz hod ota aje 4×vetsi..chtel zustat, kym si s tou svoji najdou bydleni..ona ma maly dite s jinym partnerem, s kterym zrusila svatbu..na to ale nemam, rekla sem mu, ze do konce mesice bude pryc…i kdyz mam na tom obrovsky podil viny, citim to jako podraz..je ochotny mi platit na malou a mne 8000 mesicne..dalo by se rict idealni rozchod..ale ja si nedokazu predstavit byt bez partnera, nemit se komu postezovat, napsat, zavolat, resit drobnosti..porad sem si rikala ze jo, hadame se, ale to se spravi, planovali sme barak, myslela sem, ze mala bude mit svuj pokoj a my budeme zase v pohode..s jeho zamilovanosti nemuzu bojovat, takze to ani nezkousim, ale stejne mam desny vztek, ze budu sama s malou..ach jo..jenom bych chtela asi slyset, ze to prejde, ze i jenom s ditetem muzu byt spokojena..ze se naucim zit sama s malou a nebrecet kazdy vecer do polstare..jestli to nekdo docetl, dekuju..potrebovala sem se vypsat…omlouvam se za anonym… :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Nadpozemská drbna 26692 příspěvků 10.04.19 21:37

Jestli si chceš s někým pokecat, napiš mi SZ. Taky jsem už rok a půl sám - s tříleťačkou. :mavam:

salamio
Závislačka 2544 příspěvků 11.04.19 04:20
@mrav píše:
Jestli si chceš s někým pokecat, napiš mi SZ. Taky jsem už rok a půl sám - s tříleťačkou. :mavam:
Šmarjá.

Jinak teda zakladatelko - hodila jsi svého muže přes palubu a pak mu ještě držela hlavu pod hladinou, tak moc nechápu, co se divíš. Podle všeho ti nabízí velkorysé vyrovnání, tak to ber, a jestli náhodou někdy budeš mít dalšího partnera, zkus se nechovat jako sobecká kráva a pak se třeba nebudeš muset utápět v sebelítosti a vzteku.

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2678 příspěvků 11.04.19 06:13
@mrav píše:
Jestli si chceš s někým pokecat, napiš mi SZ. Taky jsem už rok a půl sám - s tříleťačkou. :mavam:

Fakt by jsi tohle chtěl? Vždyť už teď je to rozbitý. :nevim: :think:

romik0013
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 11.04.19 06:29

@salamio hele,sem si vedoma svyho chovani, ale muj muz taky nebyl zadny superman :wink:ale jo, vzdy sem byla sobec, tak snad se konecne proberu :palec:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 11.04.19 06:42
@romik0013 píše:
@salamio hele,sem si vedoma svyho chovani, ale muj muz taky nebyl zadny superman :wink:ale jo, vzdy sem byla sobec, tak snad se konecne proberu :palec:

Chlap nemůže být na vedlejší koleji, nemit s nim sex ani mu nedoprat orgasmus cele tehotenstvi plus když je dítě na světě je proste koleda o průšvih. A tady se stal. Bohužel. Je mi to líto.
Blby je ze v tom jsou deti.
No jo no. Podle mě teď nenadelas nic. Ať To dava 8tis měsíčně.. snaz se s nim vycházet dobre. To je to jedine co můžeš udělat pro sebe i pro dítě.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 11.04.19 06:46
@mrav píše:

Omlouvám se za upřímnost, ale není to už trapny?? Všude kde se mihne šance ze by žena “dala” nebo mohla dat, tam jsi vždy připraven. Už je to trapny.

S.Berankinová
Kecalka 383 příspěvků 11.04.19 07:56

Takže když jsi měla chlapa vedle sebe, tak jsi na něj totálně dlabala. A teď už ho vedle sebe nemáš a najednou ti chybí? Odpověď na tvoji otázku nemám, ale vůbec si to nemusela řešit, kdyby ses nechovala tak, jak popisuješ. Mohla jsi mít normální celou rodinu a plánovat ten baráček. Ty se cítíš ublížená, když si s chlapem jednala s kusem smradlavýho hadru a on teda odešel k jiné. Navíc ti nechává velkoryse byt a velmi slušné alimenty. Já nějak nechápu, co vlastně chceš.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 11.04.19 09:08

@Lioness34 ja vim, vedela sem to, a pak i kdyz sem si rekla, ze se posnazim, uz sem mela pocit, ze nechce, ze me odmitne, ze si zvykl..to je prave to, ze vim, ze to byla moje chyba a sem nastvana na samu seba, ze sem to neresila a furt jen odkladala…

romik0013
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 11.04.19 09:13

@S.Berankinová tak snad se daji resit veci jinak nez se citit odstaveny, a vyresit to novou partnerkou…ja mela malou v peci temer 24 hodin denne, ja nemela cas na konicky, na hospodu na kamarady..taky sem se citila na vedlejsi koleji a taky sem si zaslouzila, byt opecovavana..ale moje chyba, kdyby by s3m nechtela byt supermatka a proto ze vydelava, nenechala mu tolik casu na zabavu, treba by nemel cas na tohle…

AnnieTRoj
Kecalka 263 příspěvků 11.04.19 09:17

Byla bych ráda, že se přiznal, velkoryse přenechal být a chce platit pěkné alimenty. Jo asi je to těžký být s ním v bytě. Ale po měsíci a bez bydlení ho vykopnout mi přijde vůči němu ošklivé, zvláště když on se chová hezky a chyba je z většiny na tvé straně.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 11.04.19 09:55

@AnnieTRoj dekuju,mas pravdu, ale on si nehleda bydleni pro sebe, ale pro novou partnerku a jeji dite…

romik0013
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 11.04.19 09:56

Kdyby mi rekl, ze se odstehuje, ze neni stastnej, ze chce byt sam, okej…ale najit si nekoho a pak se chtit rozejit mi prijde nefer..

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 11.04.19 12:09
@romik0013 píše:
Kdyby mi rekl, ze se odstehuje, ze neni stastnej, ze chce byt sam, okej…ale najit si nekoho a pak se chtit rozejit mi prijde nefer..

Holka musíš ale brát ze ta krize netrvala měsíc.

mrav
Nadpozemská drbna 26692 příspěvků 11.04.19 16:19
@Lioness34 píše:
Omlouvám se za upřímnost, ale není to už trapny?? Všude kde se mihne šance ze by žena “dala” nebo mohla dat, tam jsi vždy připraven. Už je to trapny.

Co je na tom si s někým pokecat? :think: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama