Rukávky, které opravdu nadnáší

1226
7.8.15 09:29

Rukávky, které opravdu nadnáší

Ahoj, je to asi zvláštní dotaz, ale pro mě celkem podstatný. Každá návštěva koupaliště jsou pro mě nervy, protože dcera nechce kruh a doteď se mi nepodařilo sehnat rukávky, které fakt nednáší tak, aby už kruh nepotřebovala. Nenapadlo mě, že je to takový kumšt. Budou jí 4 roky, má tak 16kg.
Můžete mi prosím někdo poslat třeba odkaz nebo jenom fotku rukávků, které máte a které fakt dítě v tomto věku nadnesou tak, aby se mohlo ve vodě pohybovat samo?
Předem moc děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69025
7.8.15 09:32

@Kacenka20 žádné takové neseženeš, rukávky sami o sobě nestačí, buď je musíš kombinovat třeba s pásem, nebo jsou pomoc pro částečného plavce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24367
7.8.15 09:33

Třeba tyhle
http://www.nejlevnejsisport.cz/…-p-8123.html
ty měla dcera. Syn má myslím taky Intex :think: nebo nějaké podobné, žluté.

Když nestačí rukávky, přidala bych plavecký pás. Kruh je dost nebezpečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
7.8.15 09:34

To bych ani neřekla. Ségra má stejně starou holčičku a rukávky mají přesně takové, jaké bych chtěla, ale nikde jsem je neviděla. A v bazénech často vidím takhle staré děti, i mladší, jenom s rukávkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
7.8.15 09:36

Já tedy za sebe musím říct, že dcera plave jen s rukávkama, dnes jí je 4,5 roku a tak od 2,5 jen rukávky :palec: máme nějaký obyč z Tesca, ale taky máme jedny z takovýho silnějšího materiálu (kupovaný v termálech v Maďarsku) a nikdy jsem nepozorovala, že by jí nenadnášely.
Dcera má dnes 17,5 kg a rukávky stále nadnáší, ikdyž je už nechce, začíná plavat sama, ale pokud jedeme někam do veřejného bazénu, kde jí mohu ztratit z dohledu, rukávky dávám a nemá problém :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
7.8.15 09:38

Jasné, Intex máme a za mne super :palec:, drží na ruce a i nad vodou :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24367
7.8.15 09:39

A co po těch rukávkách chceš? Rozhodně nezabrání, aby se děcko třeba napilo, strčilo hlavu pod vodu :nevim: Je to jen malá pomoc pro „skoroplavce“.
Syna třeba rukávky unesou - zvedne nohy a leží si na vodě… Má teda jen 11kg asi.
Ale klidně může tu hlavu pod vodu strčit :nevim:
Nebo když hupsne do vody, zajede nejdřív pod vodu a až pak mu rukávky pomůžou vyplavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
7.8.15 09:40

Já myslím, že máme také ty index a drží pěkně. Pozor jsou ale dva rozměry, musí to být ty větší. Ty menší naší mladou také neudrží. Já je odpoledne okouknout a dam ti vědět. Máme je u babičky a nedávno jsem na ně v obchodě koukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
7.8.15 09:42
@Kacenka20 píše:
Ahoj, je to asi zvláštní dotaz, ale pro mě celkem podstatný. Každá návštěva koupaliště jsou pro mě nervy, protože dcera nechce kruh a doteď se mi nepodařilo sehnat rukávky, které fakt nednáší tak, aby už kruh nepotřebovala. Nenapadlo mě, že je to takový kumšt. Budou jí 4 roky, má tak 16kg.
Můžete mi prosím někdo poslat třeba odkaz nebo jenom fotku rukávků, které máte a které fakt dítě v tomto věku nadnesou tak, aby se mohlo ve vodě pohybovat samo?
Předem moc děkuju :kytka:

Hehe, podle mě je to jednoduchá fyzika. Nadnášejí podle toho, kolik je v nich vzduchu. Myslím, že v tom žádný zázrak nenajdeš, všechny jsou podobné, měli jsme jich už desítky. Mám dceru 2,5 roku, která jen rukávkuje a stejně bych ji nenechala někde samotnou bez dohledu. Pokud se Ti dítě překulí blbě pod vodu, tak nepomůžou žádné rukávky. Pokud máš strach, tak jedině vesta, ta udrží spolehlivě nad vodou. Kruh moc bezpečný není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
7.8.15 09:43

No tak to zase ne samozřejmě, ale my máme dvoje a oboje jsou jak kdyby na těch rukách nic neměla. Právě taky většinou vídám na dětech ty větší, to je myslím určený od 6 let. Každopádně díky za rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
7.8.15 09:47

Já mám dvouletýho a rukávky jsem kupovala nějaký v Kauflandu. V bezénu samozřejmě není sám, ale plave bez podpory jenom s rukávky a v pohodě :nevim: Když je vlna, tak se samozřejmě napije no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16015
7.8.15 09:49

Daleko lepsi nez rukavky mi prijde plavaci pas. Deti plavaly od 4 a 5 let. Presto jsem ho pouzivala i jako jisteni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
7.8.15 09:49

A jinak mi teda přijdou ty rukávky bezpečnější než kruh :nevim: Z kruhu se vyklouzne během okamžiku. Leda to kombinovat dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
7.8.15 09:58

Já rukávky nesnáším, normálně využíváme pěnové plavecké pomůcky. Ovšem když chodím s děckama samotná na bazén, bez nafukovacích rukávků je nepustím ani do brouzdaliště. Starší syn má 4 roky, 18kg a samotné rukávky ho unesou naprosto bez problémů. Vyzkoušeno osobně a několikrát v různých situacích. Nosí tyto: http://www.e-krokodylek.cz/…ek--3111.htm

EDIT: Ovšem třeba tyto:http://beruska.cz.mimishop.cz/detail.php?…, neunesou ani 2-leťáka s 12 kg. Zapomněli jsme jeden den rukávky doma, odmítala jsem se vracet (už jsme byli daleko), tak jsme zapluli do nejbližšího hračkářství a měli tam jen tyto. Děs a běs. Kluka vůbec neunesly, po chvíli ucházely. Doma letěly do koše.

Příspěvek upraven 07.08.15 v 10:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.8.15 10:00

My jsme je kupovali v Madarsku v termalech pro dcerku a ma je dodnes resp ona uz plave sama ale podedil je malej jinak ty u nas koupeny vydrzeli je chvili a pak zacali ucházet vždy :nevim: když si je vezme ona nebo je ma ontak krasne nadnaseji a urdzi ale jak rikam nejsou kupovany tady u nas no :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama