Dětský kruh Freds swim, může dítě vyklouznout?

7.7.15 15:47

Dětský kruh Freds swim...

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s kruhem Freds swim academy Swimtrainers pro malé děti? Zaujal mě a zajímalo by mě zda je opravdu tak bezpečny a zda dítě nemuže z kruhu vyklouznout.
Děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
7.7.15 16:18

Mě to teda připadá jako zbytečné vyhazování peněz - děti přeci ve vodě člověk stále hlídá a nepouští je do hloubky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7064
7.7.15 17:52

@sevilla 122 Koukni se do tématu https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?… , psala tam o něm @Krrysa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
7.7.15 18:03

Ahojda, mame ho, a nebrala jsem ho kvuli bezpeci, ale kvuli tomu, ze v nem dite nadherne lezi na hladine (oproti „normalnimu“ kruhu je napolohovany tak, ze dite ma zadecek nahoru a nohy temer na hladine) ;) V hloubce neprevratiltelny je, ale jakmile dite dosahne tak bacha, mala se uz dvakrat (tedy za ty dva roky co ho mame) blbnutim prevratila a to je fakt nutny vterinovy zasah - dite zustane trcet nohama vzhuru a nemuze nic :zed:
Takze za me super pomucka na prvni plavani (dcera ho ma od roku do ted - jsou ji temer 3 roky), ale na blbnuti v melcim bazenku jasne vedou rukavky a pasek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
7.7.15 18:06

@Aliik nám se to stalo teď u švagrové.. 6 letý si vzal v bazenu kruh ten mu sjel na nohy a jak píšeš lava dolů nohy nahoru… Fakt do této doby jsem nevěděla, že je to tak nebezpečné.. Kdyby jsme neseděli všichni kousek a hned nevyskočili, tak by se nevynořil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
7.7.15 18:16

Ja to beru jako minimalni riziko, ale je tam, proto na dite vzdy koukam (fakt v nem plavala treba 100krat x minut a stalo se to dvakrat na moment, a vzdy kdyz dosahla, asi tim jak se odrazila).
Mmch mala ten kruh miluje, dneska v nem plavala asi 3 hodiny ;) Jen tedy do detskeho bazenku ma smulu, tam ji odmitam hlidat a ma rukavky a pasek (i kdyz tedy jeci, ze chce svuj milovany kruh) ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
7.7.15 18:43

My ho máme a fakt spokojenost, pro mě převrácení u vody není nebezpečí, protže dítě ve vodě nespouštím z očí… za nás spokojenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 21:14

Děkuji za reakce :palec:,mám pravě po dceři ten s křížem ve spodku ale bobek nic moc nevidí přijde mi že je tam zapadlý a v malém bazénku vubec tam jak se postaví tak vrškem vyklouzné. Libí se mi u tohoto kruhu že dítko leží na vodě.
Právě jsem chtěla vědět zda to dětátko hezký drží tím že uprostřed není kříž zda je možné vyklouznou.
Tak s komentáří beru že vyklouznout nemuže pokud je kruh vpořádku.
Pujdu do něho a manžel bude jenom rád ten by nejradši už dal rukávky aby malej ležel na vodě. :lol:.
Jen tedy do mělké vody né, děkuji za informaci. :)
Jinak hlídat i s kruhem je samozdřejmost jen já musím sem tam kouknout i na druhé dítko. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
7.7.15 21:16

@sevilla 122 ten s křížem mi přijde hroznej, dítě je strašně hluboko, takže sotva kouká hlava, ruce nedošáhnou do vody.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 21:18
@Krrysa píše:
@sevilla 122 ten s křížem mi přijde hroznej, dítě je strašně hluboko, takže sotva kouká hlava, ruce nedošáhnou do vody.. :mrgreen:

No právě :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama