Růst prsu u 5 leté holčičky

3143
5.6.08 21:07

Růst prsu u 5 leté holčičky

Ahoj, holky prosím o radu, malá má 5 let a pod prsem jsem jí nahmatala bouli, také měla vpadlou bradavku(ale jen tu špičku)- hned jsem letěla na sono, kde mi řekli, že to nic není(rakovina), ale, že se to musí dovyšetřit, nic podrobného mi neřekli, jen že jí rostou prsa, zřejmě hormony. Neměly jste to někdo taky? Nevíte co by to mohlo být? Prý je to norm. u mimin a u 10-11 letých slečen. Fakt se dost bojím. Díky Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
5.6.08 21:41

Můj syn měl zvětšené prsa ve dvou měsících, bradavky normální, ale sekrece z nich (jako mléko) . Bylo to hormonální (kojením). Ani nevím, za jak dlouho to zmizelo, cca pár dní :wink:

Držím palce, ať se problém brzy vyřeší. A napiš sem prosím, co bylo příčinou a řešení, zajímá mě to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
5.6.08 21:54

ahoj, když jsem viděla nadpis diskuze, vzpomněla jsem si, že jsem četla něco podobného na Rodině. Tady to je: http://www.rodina.cz/clanek4233.htm. A ještě tam někde je článek o holce, která si tím prošla a teď říká, že kdyby se mohla rozhodnout, žádnou léčbu by nechtěla, nebo tak nějak to bylo, ale to nemohu najít. Přeju, ať se to co nejrychleji a bez komplikací vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
5.6.08 22:13

dcera to mela jako mala - mela bulku v prsu, musely jsme na endokrinologii, nastesti to bylo v poradku. Pokud by to byl hormonalni problem, tak by ji mohlo rust i ochlupeni - u nas to kontrolovali.
Tak hodne stesti at jste zdrave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
6.6.08 08:59

dcera moji kolegyne v praci mela neco podobneho a jejich detska doktorka jim doporucila prestat nejakou dobu jist kureci maso nebo ho aspon omezit, protoze ty kurata jsou nadopovany hormonama, aby rostla, co nejrychleji

a casem se to skutecne spravilo samo, tak jestli jite casto kureci, treba to s tim muze souviset
tak preju, at to brzy zmizi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
1943
6.6.08 09:29

Připojuji se k tomu zrádnému kuřecímu masu. Od kamarádky 6letá holka má jeden prs malinko větší, tak má prakticky zákaz kuřecího masa. Doma to dodržují, až na výjimky. Ale když se před pár dny vrátila ze školky v přírodě, kde si kuřecí dopřávala, tak prej ten rozdíl kamarádka zase viděla. Jinak neznám podrobnosti, co ta malá má nebo nemá, bulky apod.,,,,, ale na tom kuřecím masu něco asi bude. Tak snad vám to brzo zmizí a nebude z toho nic vážného. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
6.6.08 11:21

Týjo, to je strašný, nechtělo by to petici proti kuřecímu masu!!!!????!!!!
Neslyším tohle poprvé, je to běs…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
6.6.08 12:59

Holky, moc děkuji, podpořili jste mě, kuřecí vy:,–(íme. Je fakt, že to možná bude ta puberta, malá roste jako z vody. Díky moc za uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
6.6.08 13:02

Holky, moc děkuji, podpořili jste mě, kuřecí vy:,–(íme. Je fakt, že to možná bude ta puberta, malá roste jako z vody. Díky moc za uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
6.6.08 14:39

Já mám sice chlapečka, ale před kuřecím masem mě naše dr. varovala taky, že mu ho nemám moc dávat, protože je nadopované hormonama. Takže to může asi dělat problémy i u kluků :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katex
22.5.12 22:12

Ahoj,chtěla bych se zeptat, je mi 20 let a našla sem si menší bulku v prsu- a když je zmačknu tak mě trochu bolí-ale to už tak mám od dospívání- myslela sem že to časem zmizí a pořád to cítím,nevím jestli je to normální- jestli třeba sem ještě ve vývinu nebo ne.A jestli je to normální u žen jako je mi let?Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama