Růžový hlen 6tt

71
3.12.20 16:03

Růžový hlen 6tt

Ahoj, holky chci se zeptat jsem 6tt s včera i dnes po vytření sem měla na papíru světlounce růžový jak kdyby hlen, ale kdybych se na tén papír víc nezadivala, tak bych to ani nevidela, je to vážně jak smitko, mám se desit, ze je to začátek něčeho špatného? Jsem po ZT a děsí me asi vše.. Dekuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.12.20 16:06

Mela jsem to ted nedávno taky, taky v 6tt a nic to nebylo

• Citovat
  • Nahlásit
71
3.12.20 16:09
@Anonymní píše:
Mela jsem to ted nedávno taky, taky v 6tt a nic to nebylo

A byla si MUDR? Nebo to přešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 16:20

@Natali1996 nebyla. Po 3dnech to přešlo

• Citovat
  • Nahlásit
1284
3.12.20 20:49

@Natali1996 ze začátku se to stát muze. Chápu ze se teď bojis, zažila jsem to same a bála se taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.12.20 21:17
@Ajkule píše:
@Natali1996 ze začátku se to stát muze. Chápu ze se teď bojis, zažila jsem to same a bála se taky

A dopadlo to po druhé dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
3.12.20 23:10

@Natali1996 zatím stále probíhá, jsem 32tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
3.12.20 23:31

@Natali1996 Ahoj v prvním těhotenství jsem měla to stejné. Lékař mi na UTZ řekl, že mám malý hematom v děloze a je to z toho, dostala jsem nařízeno více odpočívat a nezvedat nic těžkého a asi po dvou týdnech byl hematom pryč :) Ten narůžovělý hlen jsem měla asi dva dny. Určitě se nestresuj, pokud se nejedná o žádné silné krvácení a s tím spojenou bolest, tak se většinou nic neděje a samo to přejde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
3.12.20 23:33

@Natali1996, velmi pravděpodobně se jedná o nidační krvácení, které často doprovází zahnizďování oplodněného vajíčka do děložní sliznice. Je to neškodné, prostě se u tebe zabydluje ;) Pokud se další krvácení neobjeví, myslím, že si vůbec nemusíš dělat starosti. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
3.12.20 23:40

@LaRoux Já myslím že v 6tt už má vajíčko nidaci za sebou, ta probíhá cca kolem 10 DPO, ale určitě ne až v 6tt. Navíc kdyby nebylo vajíčko zahnízděné, tak ještě nevylučuje hormon HCG a slečna by těžko věděla, že je těhotná a navíc už v 6tt. :) Teda aspoň tak mi to bylo řečeno i u gynekologa. V 6tt už musí být dávno zahnízděné. Ledaže by ovulace proběhla později a tím pádem by to nebyl 6tt ale třeba 3-4tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.12.20 00:07

@Lenca93 Mně bylo řečeno v ambulanci u Apolináře, že kompletní zahnízdění blastocysty může trvat řádově týdny. Dorazila jsem tam v 6tt s „krvácením“ v rozsahu, jaký popisuje zakladatelka a sloužící lékař o tom mluvil jako o období typickém pro nidační krvácení.
@Natali1996 S jistotou v této fázi nelze říci nic, ale z tvého popisu věřím, že to bude v pořádku. Pokud se to bude opakovat, zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
4.12.20 05:49

@LaRoux Ty jo tak to jsem vůbec netušila 8o Já chodila od začátku do Fakultní nemocnice v Ostravě a tam mi zase řekli že v 6tt už nemůžu krvácet kvůli zahnizdování, že to už je vajíčko zahnízděné a že se jedná určitě o hematom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
4.12.20 08:13

Já spinila do 9tt vždy několik dní po kontrole a nic to nebylo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
4.12.20 11:08
@LaRoux píše:
@Natali1996, velmi pravděpodobně se jedná o nidační krvácení, které často doprovází zahnizďování oplodněného vajíčka do děložní sliznice. Je to neškodné, prostě se u tebe zabydluje ;) Pokud se další krvácení neobjeví, myslím, že si vůbec nemusíš dělat starosti. Držím palce :kytka:

Já bych tomu i věřila :) predevcirem ten hlenik a od včerejška je mi špatne od žaludku, pořad se to drží, sice nezvracim ale nejsem od toho daleko :D tak možná se vážně uhnizdil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.20 11:13

Ahoj chci se uklidnit dneska jsem byla u doktora na kontrole, měla bych Bejt v 6tt ale na ultrazvuku byla vidět pěkná velká bublina ale plod ještě nebyl vidět, doktor říkal že vse je v pořádku a že za 14dni mam prijd a bude vidět už plod, měla jste to naka stejně v 6tt děkuji za za odpověďi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat