Růžový výtok ve 13 tt

8
18.10.20 16:02

Růžový výtok ve 13 tt

Ahoj,

už tady bylo asi hodně dotazů na toto téma, ale musím se taky zeptat.
Abych začala od začátku, na poslední kontrole jsem byla 6. 10. a vše bylo v pořádku. Jen jsem si stěžovala na svědění a doktorka mi nasadila čípky a mast Clotrimazol. Po třetím čípku jsem měla ráno hrozně růžový výtok až bych řekla slabou krev. Volala jsem své doktorce a ta mě ujistila, že se to stává s tímto problémem. Já ale přestala čípky aplikovat, nechtěla jsem takové ráno zažít znova. Ale neřekla bych, že je to vyléčené, ale trochu svědění přežiju. Růžový výtok přestal.

Minulý týden jsme měli sex, nejdřív ve středu, to jsem zašpinila jen těsně po tom a pak v pátek a od toho každý den jednou denně najdu při utření na WC růžový výtok (možná trochu do hněda). Může to být ještě z toho stykum když jsou to jen 3 dny? Je to jen jednou denně, ale děsí mě to. Mám za sebou ZT v 9tt (plod se od 6 nevyvíjel). Navíc mě včera divně táhlo a trochu píchalo v podbrišku vlevo.

Ve čtvrtek jdu na screening, bude stačit to říct doktorovi tam? Jelikož jsem pozitivní na COVID a do středy jsem v izolaci, ani nevím, jestli by mě na pohotovosti vzali, kdyby se tam vydala. Už jsem tam byla v 6tt, to mi ale řekli, že se to může stávat a dali Ascorutin.

Máte s tím někdo zkušenosti? Je mi jasné, že mi poradí jen doktor, ale ten mě jako pozitivní asi ani nevezme.

Moc děkuji z odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4675
18.10.20 16:33

Začni čípky užívat, zánět může způsobit potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
18.10.20 17:35

Děkuji za odpověď. Ale svědění ani výtok už téměř nemám. Mazala jsem se jen mastí. Navíc těch čípků jsem půl balení vybrala a opravdu jsem po nich skoro krvácela, tak se bojím… Myslíš, že to může být z toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama