Rybí nevylecitelny zápach

6
11.12.19 18:28

Rybí nevylecitelny zápach

Dobrý den, už 3/4 roku mě a přítele trápí problémy s nepříjemným rybím zápachem. Nejdřív jsem se lecila já, protože mi diagnostikovali bakteriální vaginozu, takže od různých lactofeel gelu, atb… léčba byla úspěšná do prvního pohlavního styku. S přítelem spíme bez kondomu. Nyní jsme se oba lecili ústně antibiotiky klindamycin 8 dni, ale i přesto léčba nezabrala :( už jsme z toho oba zoufalí, nevíme kam se už obrátit a jak to resit :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6543
11.12.19 18:31

Proč tu diskuzi zakládás znovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
11.12.19 18:52

My už taky nevíme, kdo co věděl, vám už napsal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
11.12.19 19:32
@Medicka28 píše:
Dobrý den, už 3/4 roku mě a přítele trápí problémy s nepříjemným rybím zápachem. Nejdřív jsem se lecila já, protože mi diagnostikovali bakteriální vaginozu, takže od různých lactofeel gelu, atb… léčba byla úspěšná do prvního pohlavního styku. S přítelem spíme bez kondomu. Nyní jsme se oba lecili ústně antibiotiky klindamycin 8 dni, ale i přesto léčba nezabrala :( už jsme z toho oba zoufalí, nevíme kam se už obrátit a jak to resit :,(

Asi se z vás stávají ryby :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19141
11.12.19 21:05

Mě od toho pomohly výplachy Rosalginem a zavádění Gynocaps. Nevyléčilo se ale hned, trvalo to skoro tři měsíce než se postupně obnovila poševní mikroflora. A celou dobu sex pouze s kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:22

A nema partner milenku? aby taky nebyla rybana to se pak muzes lecit jak chces.

• Citovat
  • Nahlásit
6
13.12.19 13:08
@JancaS84 píše:
Proč tu diskuzi zakládás znovu?

Jo, omlouvám se, chtěla jsem to smazat, ale nepodařilo se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.12.19 13:13
@Anonymní píše:
A nema partner milenku? aby taky nebyla rybana to se pak muzes lecit jak chces.

Nemyslím si :) usuzuji z jeho chování, že fakt i on si zašel na vyšetření, a pomáhá mi s tím to řešit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.12.19 13:14
@Janli píše:
Mě od toho pomohly výplachy Rosalginem a zavádění Gynocaps. Nevyléčilo se ale hned, trvalo to skoro tři měsíce než se postupně obnovila poševní mikroflora. A celou dobu sex pouze s kondomem.

Dobře děkuji. A to jste si dělala vyplachy každý den? I zavadela Gynocaps?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat