Ryska po limitu?

Anonymní
6.4.21 20:59

Ryska po limitu?

Ahojky všichni chtěla bych se zeptat jestli se ryska ukáže vždy až po limitu nebo po zaschnutí nebo je možné ji vidět i v limitu? U mé dnešní ranní slabé čárky jsem nad tím přemýšlela tak se zeptám tu. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
802
6.4.21 21:00

Na některých testech po limitu, na některých hned a na některých vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
6.4.21 21:03

Tak slaba čárka nebo ryska? Já jsem na testu neměla rysku nikdy. Nebo možná měla, ale po limitu jsem test nikdy nezkoumala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 21:17

@JancaS84 no to právě nevím :lol: jako je to právě slabé jako vidět jde ale málo a bylo to tak právě už v limitu proto se taky ptám jako jestli je možný ze to muže byt ta ryska už takhle hned v limitu. I když asi jak psala predtim paní nebo slečna každej test je jinačí :) posílám foto na ukázku

• Citovat
  • Nahlásit
567
6.4.21 21:23

Nevime, nevime a zase nevime. Testuj za dva dny, to uz vedet budes i Ty vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
6.4.21 21:29
@Anonymní píše:
@JancaS84 no to právě nevím :lol: jako je to právě slabé jako vidět jde ale málo a bylo to tak právě už v limitu proto se taky ptám jako jestli je možný ze to muže byt ta ryska už takhle hned v limitu. I když asi jak psala predtim paní nebo slečna každej test je jinačí :) posílám foto na ukázku

Když to nejde pořádně rozeznat tak je to negativní. Jak dlouho máš do menstruace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
6.4.21 22:10
@Anonymní píše:
Ahojky všichni chtěla bych se zeptat jestli se ryska ukáže vždy až po limitu nebo po zaschnutí nebo je možné ji vidět i v limitu? U mé dnešní ranní slabé čárky jsem nad tím přemýšlela tak se zeptám tu. :lol:

Po limitu nic neodečítej. Testuj se třeba za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7427
6.4.21 22:53

Něco tam fakt je, ale těžko říct, jestli jen ryska nebo něco víc. To ukáže jen čas. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
7.4.21 06:36
@Anonymní píše:
@JancaS84 no to právě nevím :lol: jako je to právě slabé jako vidět jde ale málo a bylo to tak právě už v limitu proto se taky ptám jako jestli je možný ze to muže byt ta ryska už takhle hned v limitu. I když asi jak psala predtim paní nebo slečna každej test je jinačí :) posílám foto na ukázku

Tak přesně tohle je ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat