Slabá menstruace a negativní test

9
6.4.21 11:38

Slabá menstruace a negativní test

Ahoj holky, jdu za vama s prosbou o radu, začala mi menstruace 31.den, což mám tak plus minus 1 den pravidelně, ale po 2 dnech je úplně pryč, probíhala v takovém stylu že jsem ji skoro neměla, žádná hrev, spis taková růžová až do hněda, bolesti jsem měla jako při ms. Moje normální MS takhle nikdy nevypadala. Na gyndu jdu v pátek příští týden a radila jsem se se sestřičkou, ta mi řekla ať udělám test. Test jsem udělala a je negativní, tak nevím co si mám o tom myslet, jestli je ještě brzo, nebo je to něco jiného. Antikoncepci neberu skoro rok a s manželem by jsme prcka chtěli. Před půl rokem se nám to povedlo, ale bohužel to bylo zamlkle těhotenství u a musela jsem na revizi.
Děkuji moc za odpovědi a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7786
6.4.21 11:46

Menstruace nemusí být pokaždé stejná. Měla jsi ji, test máš negativní. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.4.21 11:53

@JancaS84 právě proto píšu, protože moje MS je minimálně 5 let stejná, silná. A jak jsem zmiňovala, takhle ještě neprobihala. Děkuji za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
6.4.21 11:56

Pokud je test negativní, tak těhotná nejsi. MS nemusí být pořád stejná, nejsme stroje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
6.4.21 12:03

Nic si od toho neslibuj, test mas negativni. Ja mela takovou nemenzes cyklus pred tim, nez jsem otehotnela. Sledovala jsem uz rok bazalni teplotu, ta odpovidala menzes, ale ja v podstate jen ob den spinila. A nikdy pred tim se mi to taky nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.4.21 12:10

@bobulka88 jasné chápu, děkuji, já prostě nevěděla co si mám o tom myslet a než bych se užírala myšlenkama, tak lepší napíšu pár písmenek pro svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
6.4.21 12:20

MS jsi dostala, máš negativní test. Neni co řešit. Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat