S dětmi do Chorvatska pod stan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jsem.to.ja
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 16.06.19 19:16
S dětmi do Chorvatska pod stan

Zdravím, přemýšlíme o Chorvatsku s dětmi (3 a 5) v kempu ve vybaveném stanu - máte prosím někdo zkušenost, tipy apod.? Děkuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 19:21

My tedy nejezdíme do Chorvatska, ale do Itálie. Přes cestovku, co tam má stany - 2 ložničky s postelema, vařič, lednička, nádobí, látková skříň a stůl se židlema. Byli jsme takhle už 2×, chystáme se letos zase. Děti jsou nadšený, manžel spokojený a mě je to vlastně jedno, já tam jedu za mořem :-D jako jo v poledne, kdy si dáváme siestu je to vopruz, protože je vedro, ale já to řeším se zmrzlým ručníkem kolem krku, hoši klidně chrní. Loni jsme byli v klimatizovaném apartmánu a musím říct, že se nám po tom kempu a stanu snad i stýskalo :-)

jsem.to.ja
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 16.06.19 19:24

@lleennttiillkkaa Paráda, díky. Neměla bys, prosím, odkaz? A jak děti zvládají cestu?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 19:30
@jsem.to.ja píše:
@lleennttiillkkaa Paráda, díky. Neměla bys, prosím, odkaz? A jak děti zvládají cestu?

cestovka je CK Victoria. Hele tam co jezdíme, je to fakt dálka cca 24h v autobuse, ale kluci to zvládají dobře, na noc dostanou kinedril, aby spali, samozřejmě výbava jako tablet, albitužka, sluchátka, pohádky, knížky atd. jsou nutností, ale loni jsme jeli autem, paradoxně o dost hodin míň a ta cesta byla minimálně pro mě horší, ale i klukům vadila autosedačka, nemohla jsem se s nima prostřídat v sezení, jako v autobuse atd.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 19:34

Jinak typy - pokud je k dispozici lednička, určitě doporučuju vzít sebou pytlíky na led a malé ručníčky - právě na to chlazení, šňůru a pár kolíčků, kdyby nebyl k dispozici sušák, tak natáhneš mezi dvěma stromy, ať máš kde sušit. Rozhodně doporučuju rychleschnoucí osušky(my máme z decathlonu) nejenom, že rychle schnou, ale jsou mnohem skladnější. Do většiny těchto kempů musíš mít svoje povlečení a prostěradla, taky určitě baterku na svícení, světlo máme jenom v tý kuchyňský části, v ložničkách nee.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 16.06.19 20:04

@lleennttiillkkaa můžu se zeptat, kolik vás taková dovolená vyjde? Včetně jídla a nějaké zmrzky, bez výletů? (vozite si z domova a vaříte?)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 20:19

@Jitul.kaaa9 tak základ zájezdu - ubytování a cesta cca 15000, zatím jsme vždy využili akce cestovky 2+1 to znamená na 2 dospělý jedno dítě zdarma. Dalších cca 10 tisíc je jídlo, výlety, zmrzliny, ale to je samozřejmě pohyblivá částka. Loni jsme jeli do Chorvatska bez cestovky, autem a vyšlo nás to o cca 10 tisíc víc, takže takový to, že bez cestovky se cestuje levněji, u nás neplatilo :-)

debra.morgan
Echt Kelišová 9526 příspěvků 16.06.19 20:22

Ck viktoria muzu jen doporucit, procestovali jsme tak chorvatsko, italii a nejaka mista v recku ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 20:26
@debra.morgan píše:
Ck viktoria muzu jen doporucit, procestovali jsme tak chorvatsko, italii a nejaka mista v recku ;)

tak tak, my s nimi byli už 3× a pokaždý spokojenost.

kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 16.06.19 20:27
@lleennttiillkkaa píše:
@Jitul.kaaa9 tak základ zájezdu - ubytování a cesta cca 15000, zatím jsme vždy využili akce cestovky 2+1 to znamená na 2 dospělý jedno dítě zdarma. Dalších cca 10 tisíc je jídlo, výlety, zmrzliny, ale to je samozřejmě pohyblivá částka. Loni jsme jeli do Chorvatska bez cestovky, autem a vyšlo nás to o cca 10 tisíc víc, takže takový to, že bez cestovky se cestuje levněji, u nás neplatilo :-)

Loni jste jeli taky pod stan? Ubytování a cesta 25 tisíc?? To musel být nějaký luxusní kemp, ne?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 16.06.19 20:27

@lleennttiillkkaa děkuji :kytka: ono celkově to Chorvatsko není úplně nejlevnější :roll: My byli před 3 rokama, jen s manželem ve dvou, bez cestovky. Ubytování v apartmánu, takovým nic moc, minipokoj s dvouvaricem a minilednici, vše už toho hodně zažilo a stejně nás to vyšlo na 30k včetně jídla a výletů. Teď letíme do Tuniska už ve 2+1 s all in, do 5* hotelu na 11 dní a stálo to 33k :lol: A vím, že kdybychom se spokojili s podobným standardem, co jsme měli tenkrát v tom Chorvatsku, tak budeme tak na 25k, ale aspoň tam nebudu muset vařit :)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 16.06.19 20:29
@kacakaca píše:
Loni jste jeli taky pod stan? Ubytování a cesta 25 tisíc?? To musel být nějaký luxusní kemp, ne?

Píše ubytování a cesta 15000 :think: jídlo a výlety dalších 10

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 20:32
@kacakaca píše:
Loni jste jeli taky pod stan? Ubytování a cesta 25 tisíc?? To musel být nějaký luxusní kemp, ne?

Ne loni jsme jeli sami autem do apartmánu a vyšlo to dráž, než s cestovkou. Celá dovolená s tou cestovkou nás vyjde na cca 25 - ubytování, autobus, jídlo, výlety.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23431 příspěvků 16.06.19 20:33

@Jitul.kaaa9 jako já si leteckou all in dokážu představit taky, ale jsem u nás doma jediná :-D

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 16.06.19 20:39
@debra.morgan píše:
Ck viktoria muzu jen doporucit, procestovali jsme tak chorvatsko, italii a nejaka mista v recku ;)

my jsme s nimi jezdili, když jsem byla malá mockrát vždy do Itálie, pak ještě rodiče s nimi byli párkrát v Chorvatsku, ale to už do hotelu
vždy spokojenost, akorát v Lido degli Scachi byla trochu zvláštní delegátka, ale to už je dááávno

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama