sedacka do voziku za kolo

1384
22.1.08 16:39

sedacka do voziku za kolo

Ahoj,
mame vozik ke kolu a momentalne trimesicniho syna.. az bude hezky, chcem vyrazet na spolecne vylety. Vim, ze se do voziku da dat autosedacka- vajicko, ve ktere je mimi do cca 10 mesicu.
Nepraktikoval jste to nekdo take tak? Potrebovala bych nejake foto, jak tam tu sedacku co nejlepe pripevnit? Mame sice vozik, ktery se v Cechach neprodava, ale melo by to byt vicemene stejne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

137
22.1.08 18:04

My máme Croozer 737 a dávala jsem tam Maxi Cosi sedačku. Vzhledem k tomu, že jsem měla problém tam tu sedačku vůbec narvat, tak jsem ji ani nijak nepřipevňovala. Ale plán byl to upevnit gumicukem vzadu mezi vajíčkem a zadním rámem vozíku. Při převráceni bý sedačka nevypadla, ale mohla by nalehnout na rám, že by mimčo už bylo čumákem na zemi:) Hlavně teda ale jde o to, že pravděpodobnost převrácení vozíku je opravdu minimální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
29.1.08 14:50

ahojky,
většina autosedaček se do vozíků připevnit nedá - přesahují rám buď na výšku nebo na délku, nebo přes ně nezapneš tu ochranou slídu. Do vozíků Azub či Croozer (a jim podobným) se doporučuje sedačka baby Weber - stojí cca 2 tis., ale dá se sehnat levněji třeba na mmb cca za 1800,–(musíš být hodně rychlá, protože tohle zboží se tam neudrží - každý chce ušetřit).
Pokud se rozhodneš koupit novou, tak ji za rok prodáš za těch 1800.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama