Jsem sjetá, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 09:44
Sem sjeta

Byla sem po par letech na diskotece. Hodne jsme pili. Bohužel sem vypila drink kde zrejme neco bylo, nejaka extaze nebo nevim.Ja to nikdy nebrala. Myslela jsem, ze to semnou svihne.Ted sem uz doma, telo je hrozne unaveny ale nejde to.Co mam delat? Fakt to neni troll.Jsem tu znamy jmeno a potrebuju fakt pomoc.Jsem ko, unavená.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4695 příspěvků 05.08.18 09:48

Zůstat doma, hodně pít, počkat až to samo přejde (za pár hodin) a pak se vyspat.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 5 inzerátů 05.08.18 09:48

Taky se mi neco podobneho stalo a jen jsem se z toho musela vyspat ;) ale bylo mi fakt hrozne a jsem si jista,ze jsem nebyla „jen“ opila ..

Enmamma
Závislačka 2990 příspěvků 05.08.18 09:50

Předpokládám, pokud v tom pití něco bylo, že je to extáze. Pokud jsi nezkolabovala na diskotéce, tak už nezkolabuješ. Pij, odpočívej. Při extázi nebývá žízeň, nevnímáš potřeby. Je horko, tak ať neomdlíš. Prostě pij. Až vystřízlivíš, možná bude horší nálada směrem k depresi, mělo by se to ale doladit zpátky do normální nálady, tak se neděs. Buď ráda, že ti to nerozjelo větší potíže a příště si dávej pozor, co kde piješ.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 05.08.18 09:50

spát spát a spát! :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 09:52

Je mi uplne na hov.no.Ja nikam nechodim prave.Ted sem sla.Pila jsem.A pak najednou v klubu bum,zatmeni pred ocima.Myslela jsem,ze me odvezou.Musela sem si lehnout.A bylo mi uplne jedno ze sem bylw v centru prahy.Nemohla jsem ani chodit.Trval ten pocit asi dve hodiny!!!! Fuj!!! Dostala sem se domu metrem,jsem fakt unavena zaviraji se mi oci a nemuzu usnout.Jsem si jista,ze to byla extaze.Vubec nevim kolik tam toho bylo,ale ten stav nepreju nikomu.Nemuzu ani chodit poradne.Tresou se mi ruce a jsem zmatena.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 09:53

Ja jsem prave uz strizliva.Jenom ten stav je divnej.Hrozne bych chtela spat.Nejde to.Mam hlad.nemuzu jist..Nejde to..zaludek mi skuci.Dala sem si dve lzicky polevky a mam pocit ze to pujde ven.Jseem vyrizena.Prosim at jsem ok :,(

Ou
Kelišová 5165 příspěvků 05.08.18 09:54

Tak lepší něco po čem nemůžet usnout, než kdyby vám někdo hodil do pití rohypnol a ojel vás na záchodcích a nechal vás tam ležet oblblou.

Ať už to bylo, co to bylo, tak to přejde, jste v bezpečí doma. Hodně pijte, dejte si sprchu, a počkejte až to přejde.

Je potřeba počítat s tím, že kocovina bude ošklivá.

Jinak teda podle toho co píšete a jak dlouho to trvá, tak to spíš byl nějaký stimulant.

Jestli máte doma nějaký lexaurin nebo tak něco, tak „dojezd“ co právě prožíváte tím můžete tlumit, ale lepší je prostě počkat.

Příspěvek upraven 05.08.18 v 09:56

Prof. Farnsworth
Závislačka 4695 příspěvků 05.08.18 09:55
@Anonymní píše:
Je mi uplne na hov.no.Ja nikam nechodim prave.Ted sem sla.Pila jsem.A pak najednou v klubu bum,zatmeni pred ocima.Myslela jsem,ze me odvezou.Musela sem si lehnout.A bylo mi uplne jedno ze sem bylw v centru prahy.Nemohla jsem ani chodit.Trval ten pocit asi dve hodiny!!!! Fuj!!! Dostala sem se domu metrem,jsem fakt unavena zaviraji se mi oci a nemuzu usnout.Jsem si jista,ze to byla extaze.Vubec nevim kolik tam toho bylo,ale ten stav nepreju nikomu.Nemuzu ani chodit poradne.Tresou se mi ruce a jsem zmatena.

Hele a nemůže to být třeba jen nevolnost z horka (a třeba vysokého/nízkého tlaku)?

Pokud ti někdo něco hodil do pití, buď ráda, že to skončilo ještě takhle realtivně dobře. Jedna má kamarádka se takhle před spoustou let probudila v cizí posteli nahá :(

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 05.08.18 09:56
@Anonymní píše:
Ja jsem prave uz strizliva.Jenom ten stav je divnej.Hrozne bych chtela spat.Nejde to.Mam hlad.nemuzu jist..Nejde to..zaludek mi skuci.Dala sem si dve lzicky polevky a mam pocit ze to pujde ven.Jseem vyrizena.Prosim at jsem ok :,(

Střízlivá nejsi ani omylem jetsli jsi v noci pila. Prostě to budeš muset zaspat nebo vydržet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 09:56

Mam si strcit prsty do krku a vyblejt se?

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 05.08.18 09:57

Je zajímavý, jak někdo kdo je „sjetej“ a noc propil umí tak hezky vždy zaškrtnout anonyma :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 09:59

Pila jsem od vcera asi od 22 hodin.A tu drogu sem mohla mit tak ve 3? Je mi fakt mizerne,klepou se mi prsty.Chlast uz necejtim.Mela jsem pocit,ze sem sakra rychle vysfrizlivela a byla sem.uplne jak hadrovej panak.Fakt sem myslela,ze to bude muj konec.Zadny leky doma nemam ,neberu nic.Po te droze se kazdemu chce tancit a ja musela odejit z klubu .Bylo mi najednou obrovsky vedro a videla sem totálně bílo.Bylo to hrozné silné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 10:00
@pikola píše:
Je zajímavý, jak někdo kdo je „sjetej“ a noc propil umí tak hezky vždy zaškrtnout anonyma :mrgreen:

Tak hlavne,ze se skvele bavis.Chtela sem radu ,aby to bylo rychle pryc a ja sla normalne spat.Ne posmesky.Ale co bych od tebe cekala co.A neni to lehké odskrtnout.Ver mi,ze si davam sakra velkej pozor.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 05.08.18 10:01

Tak vyzvracet ti neublizi ale asi ani nepomuze. Potrebujes doplnit mineraly idealne nejaka matonka rozpustne magneziun atd. Dej si studeno vlaznou sprchu. Dnes ti holt bude blbe. Zejtra uz by ti melo byt dobre. Pokud ne a bylo ti naopak hur treba uz vecer asi by se to melo resit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >