Jsem sjetá, co s tím?

Anonymní
5.8.18 09:44

Sem sjeta

Byla sem po par letech na diskotece. Hodne jsme pili. Bohužel sem vypila drink kde zrejme neco bylo, nejaka extaze nebo nevim.Ja to nikdy nebrala. Myslela jsem, ze to semnou svihne.Ted sem uz doma, telo je hrozne unaveny ale nejde to.Co mam delat? Fakt to neni troll.Jsem tu znamy jmeno a potrebuju fakt pomoc.Jsem ko, unavená.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14751
5.8.18 09:48

Zůstat doma, hodně pít, počkat až to samo přejde (za pár hodin) a pak se vyspat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
5.8.18 09:48

Taky se mi neco podobneho stalo a jen jsem se z toho musela vyspat ;) ale bylo mi fakt hrozne a jsem si jista,ze jsem nebyla „jen“ opila ..

  • Citovat
  • Upravit
5708
5.8.18 09:50

Předpokládám, pokud v tom pití něco bylo, že je to extáze. Pokud jsi nezkolabovala na diskotéce, tak už nezkolabuješ. Pij, odpočívej. Při extázi nebývá žízeň, nevnímáš potřeby. Je horko, tak ať neomdlíš. Prostě pij. Až vystřízlivíš, možná bude horší nálada směrem k depresi, mělo by se to ale doladit zpátky do normální nálady, tak se neděs. Buď ráda, že ti to nerozjelo větší potíže a příště si dávej pozor, co kde piješ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.18 09:50

spát spát a spát! :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.18 09:52

Je mi uplne na hov.no.Ja nikam nechodim prave.Ted sem sla.Pila jsem.A pak najednou v klubu bum,zatmeni pred ocima.Myslela jsem,ze me odvezou.Musela sem si lehnout.A bylo mi uplne jedno ze sem bylw v centru prahy.Nemohla jsem ani chodit.Trval ten pocit asi dve hodiny!!!! Fuj!!! Dostala sem se domu metrem,jsem fakt unavena zaviraji se mi oci a nemuzu usnout.Jsem si jista,ze to byla extaze.Vubec nevim kolik tam toho bylo,ale ten stav nepreju nikomu.Nemuzu ani chodit poradne.Tresou se mi ruce a jsem zmatena.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.8.18 09:53

Ja jsem prave uz strizliva.Jenom ten stav je divnej.Hrozne bych chtela spat.Nejde to.Mam hlad.nemuzu jist..Nejde to..zaludek mi skuci.Dala sem si dve lzicky polevky a mam pocit ze to pujde ven.Jseem vyrizena.Prosim at jsem ok :,(

  • Citovat
  • Upravit
Ou
24138
5.8.18 09:54

Tak lepší něco po čem nemůžet usnout, než kdyby vám někdo hodil do pití rohypnol a ojel vás na záchodcích a nechal vás tam ležet oblblou.

Ať už to bylo, co to bylo, tak to přejde, jste v bezpečí doma. Hodně pijte, dejte si sprchu, a počkejte až to přejde.

Je potřeba počítat s tím, že kocovina bude ošklivá.

Jinak teda podle toho co píšete a jak dlouho to trvá, tak to spíš byl nějaký stimulant.

Jestli máte doma nějaký lexaurin nebo tak něco, tak „dojezd“ co právě prožíváte tím můžete tlumit, ale lepší je prostě počkat.

Příspěvek upraven 05.08.18 v 09:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
5.8.18 09:55
@Anonymní píše:
Je mi uplne na hov.no.Ja nikam nechodim prave.Ted sem sla.Pila jsem.A pak najednou v klubu bum,zatmeni pred ocima.Myslela jsem,ze me odvezou.Musela sem si lehnout.A bylo mi uplne jedno ze sem bylw v centru prahy.Nemohla jsem ani chodit.Trval ten pocit asi dve hodiny!!!! Fuj!!! Dostala sem se domu metrem,jsem fakt unavena zaviraji se mi oci a nemuzu usnout.Jsem si jista,ze to byla extaze.Vubec nevim kolik tam toho bylo,ale ten stav nepreju nikomu.Nemuzu ani chodit poradne.Tresou se mi ruce a jsem zmatena.

Hele a nemůže to být třeba jen nevolnost z horka (a třeba vysokého/nízkého tlaku)?

Pokud ti někdo něco hodil do pití, buď ráda, že to skončilo ještě takhle realtivně dobře. Jedna má kamarádka se takhle před spoustou let probudila v cizí posteli nahá :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35957
5.8.18 09:56
@Anonymní píše:
Ja jsem prave uz strizliva.Jenom ten stav je divnej.Hrozne bych chtela spat.Nejde to.Mam hlad.nemuzu jist..Nejde to..zaludek mi skuci.Dala sem si dve lzicky polevky a mam pocit ze to pujde ven.Jseem vyrizena.Prosim at jsem ok :,(

Střízlivá nejsi ani omylem jetsli jsi v noci pila. Prostě to budeš muset zaspat nebo vydržet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.18 09:56

Mam si strcit prsty do krku a vyblejt se?

  • Citovat
  • Upravit
35957
5.8.18 09:57

Je zajímavý, jak někdo kdo je „sjetej“ a noc propil umí tak hezky vždy zaškrtnout anonyma :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.18 09:59

Pila jsem od vcera asi od 22 hodin.A tu drogu sem mohla mit tak ve 3? Je mi fakt mizerne,klepou se mi prsty.Chlast uz necejtim.Mela jsem pocit,ze sem sakra rychle vysfrizlivela a byla sem.uplne jak hadrovej panak.Fakt sem myslela,ze to bude muj konec.Zadny leky doma nemam ,neberu nic.Po te droze se kazdemu chce tancit a ja musela odejit z klubu .Bylo mi najednou obrovsky vedro a videla sem totálně bílo.Bylo to hrozné silné

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.8.18 10:00
@pikola píše:
Je zajímavý, jak někdo kdo je „sjetej“ a noc propil umí tak hezky vždy zaškrtnout anonyma :mrgreen:

Tak hlavne,ze se skvele bavis.Chtela sem radu ,aby to bylo rychle pryc a ja sla normalne spat.Ne posmesky.Ale co bych od tebe cekala co.A neni to lehké odskrtnout.Ver mi,ze si davam sakra velkej pozor.

  • Citovat
  • Upravit
ludmilaadamkova
5.8.18 10:01

Tak vyzvracet ti neublizi ale asi ani nepomuze. Potrebujes doplnit mineraly idealne nejaka matonka rozpustne magneziun atd. Dej si studeno vlaznou sprchu. Dnes ti holt bude blbe. Zejtra uz by ti melo byt dobre. Pokud ne a bylo ti naopak hur treba uz vecer asi by se to melo resit.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.