Bolest, fialový prst

10005
4.8.18 20:09

Bolest, fialový prst

Ahoj holky,
dnes opravdu z ničeho nic najednou ostrá bolest v prostředníku pravé nohy. Myslela jsem si, že mě něco píchlo. Prst mi trochu natekl a celý zfialověl. Pořád mě to ostře píchá. Myslím, že se tyhle „úrazy“ nijak neřeší, nebo mám jít k doktorovi? Problém je, že letím pozítří na dovolenou a nechci tam jen ležet na pláži. Mám si s tím dojít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verun83
4.8.18 20:11

Si dej octovej obklad. Nebo cibuli na to. To je na pichnuti. Muzes zkusit fenistil kapky.

  • Citovat
  • Upravit
77458
4.8.18 20:12

@Paoloska no jak je prst fialový, tak rozhodně běž k doktorovi, to by nemuselo být dobré

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
271
4.8.18 20:12
@Paoloska píše:
Ahoj holky,
dnes opravdu z ničeho nic najednou ostrá bolest v prostředníku pravé nohy. Myslela jsem si, že mě něco píchlo. Prst mi trochu natekl a celý zfialověl. Pořád mě to ostře píchá. Myslím, že se tyhle „úrazy“ nijak neřeší, nebo mám jít k doktorovi? Problém je, že letím pozítří na dovolenou a nechci tam jen ležet na pláži. Mám si s tím dojít?
Šla bych hned na chirurgii na pohotovost zvlášť když píšeš, že letis na dovču.
I kdyby na tebe koukali jak na blázna tak tě vezmou. Kdyby blbě koukali tak na to kašli ať si myslí svoje… lepší řešit a zaléčit teď než trpět na dovče a shánět ošetření tam :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
4.8.18 20:27
@Verun83 píše:
Si dej octovej obklad. Nebo cibuli na to. To je na pichnuti. Muzes zkusit fenistil kapky.

Já jen myslela, že mě něco píchlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
4.8.18 20:30

@stinga @sepru No, přemýšlím o tom, že tam dojdu. Já jen nechápu, co s tím mám. Blbě jsem nešlápla, o ničem nevím. Bolí to dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
4.8.18 20:38

Pokud si nejste vědoma úrazu nebo štípnutí a bolest přišla znanadani může se takto projevit embolie do dolní končetiny. Zvláště v tomto horku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
4.8.18 20:45
@Paoloska píše:
@stinga @sepru No, přemýšlím o tom, že tam dojdu. Já jen nechápu, co s tím mám. Blbě jsem nešlápla, o ničem nevím. Bolí to dost.
no nevím, asi už bys měla být na pohotovosti, ta embolie není žádná sranda, to znamená, že se na neléčenou může i umřít
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
4.8.18 20:52

@Garpit @stinga Holky, to jako fakt? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
4.8.18 20:58
@Paoloska píše:
@Garpit @stinga Holky, to jako fakt? 8o

Nechci vás strašit,ale ani si nedělám legraci bohužel. Může to být a nemusí,ale k lékaři bych určitě šla a nenechte se jen tak odbít, že jste si to určitě někde narazila. Pokud si toho nejste vědoma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
4.8.18 21:01
@Paoloska píše:
Já jen myslela, že mě něco píchlo.

To bys tam mela vpich a asi by to nebylo fialovy, to je fakt…

  • Citovat
  • Upravit
14376
4.8.18 21:24

V tomhle případě bych šla taky a rychle. Protože pokud se tam vytvořila nějaká sraženina,může se tlakem v letadle urvat a způsobit někde v těle mnohem větší škody. I kdyby mě měli tisíckrát za hysterku!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
4.8.18 23:29

@Paoloska dej pak prosím vědět, jak to dopadlo :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3587
21.10.23 22:07

@Paoloska prosím, co to tenkrát bylo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.