Repelent proti vosám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Isia
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 04.08.18 08:51
Repelent proti vosám

Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký přírodní repelent proti vosám, nebo nějaký osvědčený, který lze koupit. Manžel je alergik, měl docela vážnou alergickou reakci, chodí všude s injekcí. Teď je léto, máme zahradu, takže vos je všude hodně, prosím o radu, zda jde nějak odpudit vosy. Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12162 příspěvků 04.08.18 08:57

Repelent nevím, ale mam kolem zahrady rozvesene takové pasti z pet flašky a v tom směs piva, frisca a cukru. Docela se to osvědčilo, chytne se jich tam hodně a k domu se jich dostane minimum

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 04.08.18 08:59

Taky doporučuju lahve se směsí šťávy a rozvěsit. Udělejte jí hodně sladkou.

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 14059 příspěvků 04.08.18 09:09

My máme papírové hnědé sáčky rozvešené po zahradě a je klid :palec:
Vosy totiž si myslí že je tam jiný úl a nelétají ke konkurenci..ne že by tam občas nezaletla..ale o proti jindy..

ejhle
Závislačka 2844 příspěvků 04.08.18 11:20

Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 04.08.18 12:12
@ejhle píše:
Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

to funguje??? to jdu zkusit hned

ejhle
Závislačka 2844 příspěvků 04.08.18 14:15

@ka2ka taky jsem koukala. Byli jsme na oslavě a kámoška to měla povedené kolem posezení a ani jedna vosa. Takže praktikuji i na zahradě, když jíme venku a nic. Plus ta sťáva.

ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 04.08.18 14:21

@ejhle fakt zkusím mám z nich panickou hrůzu ale tohle jsem ještě neslyšela štávu znám

Isia
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 04.08.18 14:27

Děkuji za rady, typy vyzkouším. Zajímalo by mě, jestli existuje i nějaký repelent, protože máme hodně ovoce, teď je období sklizně a vos je všude hodně. Myslela jsem, že bych manžela postříkala repelentem, když třeba jde do lesa, sekat trávu nebo sbírat švestky. Zahrada je dost veliká a na všechny stromy se nám asi nepodaří dát šťávu :). Tak mě napadlo, že by mohl třeba ten smírkový papír s česnekem nosit u sebe, sice bude smrdět hodně on, ale hlavně aby to zabralo :).

ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 04.08.18 14:41

@Isia repelent jsem žádný neobjevila taky jsem ho sháněla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >