Repelent proti vosám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isia
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 04.08.18 08:51
Repelent proti vosám

Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký přírodní repelent proti vosám, nebo nějaký osvědčený, který lze koupit. Manžel je alergik, měl docela vážnou alergickou reakci, chodí všude s injekcí. Teď je léto, máme zahradu, takže vos je všude hodně, prosím o radu, zda jde nějak odpudit vosy. Děkuji.

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 04.08.18 08:57

Repelent nevím, ale mam kolem zahrady rozvesene takové pasti z pet flašky a v tom směs piva, frisca a cukru. Docela se to osvědčilo, chytne se jich tam hodně a k domu se jich dostane minimum

Akras2
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 04.08.18 08:59

Taky doporučuju lahve se směsí šťávy a rozvěsit. Udělejte jí hodně sladkou.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 04.08.18 09:09

My máme papírové hnědé sáčky rozvešené po zahradě a je klid :palec:
Vosy totiž si myslí že je tam jiný úl a nelétají ke konkurenci..ne že by tam občas nezaletla..ale o proti jindy..

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 04.08.18 11:20

Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 12:12
@ejhle píše:
Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

to funguje??? to jdu zkusit hned

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 04.08.18 14:15

@ka2ka taky jsem koukala. Byli jsme na oslavě a kámoška to měla povedené kolem posezení a ani jedna vosa. Takže praktikuji i na zahradě, když jíme venku a nic. Plus ta sťáva.

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 14:21

@ejhle fakt zkusím mám z nich panickou hrůzu ale tohle jsem ještě neslyšela štávu znám

Isia
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 04.08.18 14:27

Děkuji za rady, typy vyzkouším. Zajímalo by mě, jestli existuje i nějaký repelent, protože máme hodně ovoce, teď je období sklizně a vos je všude hodně. Myslela jsem, že bych manžela postříkala repelentem, když třeba jde do lesa, sekat trávu nebo sbírat švestky. Zahrada je dost veliká a na všechny stromy se nám asi nepodaří dát šťávu :). Tak mě napadlo, že by mohl třeba ten smírkový papír s česnekem nosit u sebe, sice bude smrdět hodně on, ale hlavně aby to zabralo :).

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 14:41

@Isia repelent jsem žádný neobjevila taky jsem ho sháněla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >