Reklama

Repelent proti vosám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isia
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 04.08.18 08:51
Repelent proti vosám

Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký přírodní repelent proti vosám, nebo nějaký osvědčený, který lze koupit. Manžel je alergik, měl docela vážnou alergickou reakci, chodí všude s injekcí. Teď je léto, máme zahradu, takže vos je všude hodně, prosím o radu, zda jde nějak odpudit vosy. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.08.18 08:57

Repelent nevím, ale mam kolem zahrady rozvesene takové pasti z pet flašky a v tom směs piva, frisca a cukru. Docela se to osvědčilo, chytne se jich tam hodně a k domu se jich dostane minimum

Akras2
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 04.08.18 08:59

Taky doporučuju lahve se směsí šťávy a rozvěsit. Udělejte jí hodně sladkou.

Malike
Extra třída :D 11592 příspěvků 04.08.18 09:09

My máme papírové hnědé sáčky rozvešené po zahradě a je klid :palec:
Vosy totiž si myslí že je tam jiný úl a nelétají ke konkurenci..ne že by tam občas nezaletla..ale o proti jindy..

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 04.08.18 11:20

Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 12:12
@ejhle píše:
Potri smirkový papír strouzkem česneku (jako topinku) a pověs. A pak ty lahve s limcou na stromech.

to funguje??? to jdu zkusit hned

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 04.08.18 14:15

@ka2ka taky jsem koukala. Byli jsme na oslavě a kámoška to měla povedené kolem posezení a ani jedna vosa. Takže praktikuji i na zahradě, když jíme venku a nic. Plus ta sťáva.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 14:21

@ejhle fakt zkusím mám z nich panickou hrůzu ale tohle jsem ještě neslyšela štávu znám

Isia
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 04.08.18 14:27

Děkuji za rady, typy vyzkouším. Zajímalo by mě, jestli existuje i nějaký repelent, protože máme hodně ovoce, teď je období sklizně a vos je všude hodně. Myslela jsem, že bych manžela postříkala repelentem, když třeba jde do lesa, sekat trávu nebo sbírat švestky. Zahrada je dost veliká a na všechny stromy se nám asi nepodaří dát šťávu :). Tak mě napadlo, že by mohl třeba ten smírkový papír s česnekem nosit u sebe, sice bude smrdět hodně on, ale hlavně aby to zabralo :).

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 14:41

@Isia repelent jsem žádný neobjevila taky jsem ho sháněla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama