Reklama

Hubnutí v lázních?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 21:35
Hubnutí v lázních?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, je to pro mně citlivé téma. Chtěla bys se zeptat, nevíte jestli ještě existují takové ty hubnoucí pobyty v lázních na pojišťovnu? Z hubnutí jsem zkoušela snad fakt už všechno, léky, výživové poradce, hladovky atd.ale kila vždy vyletí zpět. Už nemám sílu zase začínat dietu, tak mně napadlo že bych klidně šla i do tohoto programu. Mám to bohužel o to složitější že jsem onkologický pacient ( v kompletní remisi) a beru hormonální léčbu, Tamoxifen a Zoladex. Takže teď přibírám ještě z léků. Navíc se už 10 let léčím se špatnou funkcí štítné žlázy. Sama to nezvládnu. Děkuju. :mavam:

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 03.08.18 22:02

Pamatuji si jako dítě spolupacienty v lázních na redukční dietě,dnes se ale velmi zprisnily podminky kompletně hrazenych pobytů v lázních. Ani na svoji diagnozu bych dnes nedostala každý rok lázně. Spíš než na emiminu bych zjistovala informace u praktických a odborných lékařů a na pojišťovně. Lazensky pobyt musí schvalit revizní lékař ZP,u každé to může být trochu jinak.

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 03.08.18 22:12

Zkus dr.Hnizdila ma web Hnizdo zdravi. Ted ctu jeho knizku Pribehy obycejneho uzdraveni a jsou tam pripady jako ty,i onkologicti.

Jinak lazne na pohodu a relax jo!ale aby ti ta zmena vydrzela,tak to bude chtit prekopat svuj zivot

Martule Lukáš
Povídálka 47 příspěvků 03.08.18 22:16

@Jana206
Děkuji,já se ptala své endokrinoložky a ta mi řekla že ani neví jestli něco takového ještě funguje,ona je taková zvláštní,no… :think: U praktické jsem se neptala,ale váhu jsme spolu řešili a řekla mi ať se s tím smířím,že je to daň za to že jsem se uzdravila a ať to teď neřeším,že je důležité abych odpočívala. Tak nevím,mám strach kam ta váha ještě poleze. Už teď se necítím vůbec dobře. Zeptat se na pojišťovně mně nenapadlo :zed: ,díky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 22:37

@Ariadne
Děkuji. Já samozřejmě vím že pobyt v lázních mně nezachrání,ale myslím že by mně to mohlo tak jako „nastartovat“ na tu změnu. Já to totiž pořád odkládám a hlavně,když už začnu tak chci hned výsledky a to teď nebude jen tak. A jakmile nevidím po týdnu nějakou změnu ve váze tak jsem v pěkný depce. Vím,je to v hlavě,ale já držím různé diety uz přes 20 let a mé špeky se jen tak nedají. :cert: Ale dekuji za tip! :mavam:

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 06:28

No já teda zkušenost nemám,ale co jsem koukala na tyhlety hubnoucí programy, tam jde většinou o to, že vám nastaví dietní režim, kdy jíte pod bazal, máte hodně pohybu a pak přijedete domu a jste tam kde jste byla a díky jojo efektu pak máte ještě více…
Chce to změnit v hlavě a ne držet dietu ale nastavit si určitý životní styl nebo režim a. Jakmile se člověk omezuje tak to dlouho nevydrží.
Já shodila ze 110 kg teď na nějakých 83… ale chce to postupně a nečekat zázraky no…Jinak že začátku to jde vždycky docela rychle, člověk „shodí“ vodu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama