Hubnutí v lázních?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 21:35
Hubnutí v lázních?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, je to pro mně citlivé téma. Chtěla bys se zeptat, nevíte jestli ještě existují takové ty hubnoucí pobyty v lázních na pojišťovnu? Z hubnutí jsem zkoušela snad fakt už všechno, léky, výživové poradce, hladovky atd.ale kila vždy vyletí zpět. Už nemám sílu zase začínat dietu, tak mně napadlo že bych klidně šla i do tohoto programu. Mám to bohužel o to složitější že jsem onkologický pacient ( v kompletní remisi) a beru hormonální léčbu, Tamoxifen a Zoladex. Takže teď přibírám ještě z léků. Navíc se už 10 let léčím se špatnou funkcí štítné žlázy. Sama to nezvládnu. Děkuju. :mavam:

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26483 příspěvků 03.08.18 22:02

Pamatuji si jako dítě spolupacienty v lázních na redukční dietě,dnes se ale velmi zprisnily podminky kompletně hrazenych pobytů v lázních. Ani na svoji diagnozu bych dnes nedostala každý rok lázně. Spíš než na emiminu bych zjistovala informace u praktických a odborných lékařů a na pojišťovně. Lazensky pobyt musí schvalit revizní lékař ZP,u každé to může být trochu jinak.

Ariadne
Echt Kelišová 8734 příspěvků 03.08.18 22:12

Zkus dr.Hnizdila ma web Hnizdo zdravi. Ted ctu jeho knizku Pribehy obycejneho uzdraveni a jsou tam pripady jako ty,i onkologicti.

Jinak lazne na pohodu a relax jo!ale aby ti ta zmena vydrzela,tak to bude chtit prekopat svuj zivot

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 03.08.18 22:16

@Jana206
Děkuji,já se ptala své endokrinoložky a ta mi řekla že ani neví jestli něco takového ještě funguje,ona je taková zvláštní,no… :think: U praktické jsem se neptala,ale váhu jsme spolu řešili a řekla mi ať se s tím smířím,že je to daň za to že jsem se uzdravila a ať to teď neřeším,že je důležité abych odpočívala. Tak nevím,mám strach kam ta váha ještě poleze. Už teď se necítím vůbec dobře. Zeptat se na pojišťovně mně nenapadlo :zed: ,díky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 22:37

@Ariadne
Děkuji. Já samozřejmě vím že pobyt v lázních mně nezachrání,ale myslím že by mně to mohlo tak jako „nastartovat“ na tu změnu. Já to totiž pořád odkládám a hlavně,když už začnu tak chci hned výsledky a to teď nebude jen tak. A jakmile nevidím po týdnu nějakou změnu ve váze tak jsem v pěkný depce. Vím,je to v hlavě,ale já držím různé diety uz přes 20 let a mé špeky se jen tak nedají. :cert: Ale dekuji za tip! :mavam:

CrazyOwl
Stálice 74 příspěvků 04.08.18 06:28

No já teda zkušenost nemám,ale co jsem koukala na tyhlety hubnoucí programy, tam jde většinou o to, že vám nastaví dietní režim, kdy jíte pod bazal, máte hodně pohybu a pak přijedete domu a jste tam kde jste byla a díky jojo efektu pak máte ještě více…
Chce to změnit v hlavě a ne držet dietu ale nastavit si určitý životní styl nebo režim a. Jakmile se člověk omezuje tak to dlouho nevydrží.
Já shodila ze 110 kg teď na nějakých 83… ale chce to postupně a nečekat zázraky no…Jinak že začátku to jde vždycky docela rychle, člověk „shodí“ vodu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >