Reklama

Chlamydil-plicní chlamydie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 03.08.18 08:50
Chlamydil-plicni chlamydie

Prosim o radu nebo uklidneni-nasli mi v tele plicni chlam, v hranicnich hodnotach.Jsem z toho rozhozena, jsou to totiz pekne potvory.Mela jste to nektera, pomohly vam antibiotika? Narazila jsem na prirodni lek chlamydil, ma perfektni recenze. Pokud jste chlam.mely,resily jste testovani i zbytku rodiny? :(

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3967 příspěvků 03.08.18 08:53

Ahoj, měla jsem je 7 let zpět. Brala jsem antibiotika 3 týdny a pomohly. Zbytek rodiny na testech nebyl.

blumen
Hvězda diskuse 40409 příspěvků 03.08.18 09:56

@dyňa a mas obtize? My je prodelali cela rodina bez antibiotik, nasledky zadne. Zjisteno po vyleceni zpetne.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 2 inzeráty 03.08.18 09:57

@dyňa měl to manžel v docela pokročilém stavu(dušnost, neurologické problémy, záchvaty podobné silné migréně, obrovska únava)
Byla jsem na testu a bylo to v pořádku.
Bral antibiotika v nějakém cyklu ( už nevím přesně,ale bylo to zhruba 10 dní brát, 10 dní vysadit a takto asi 3 krát…)
Chlamydil také bral, tím se nic nezkazí.

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 03.08.18 15:03

@Saarka_O Mam take neurolog.potize,uz pul roku brneni a necitliveni koncetim(hlavne prave chodidlo a prsty),brneni obliceje-jake neuro.problemy mel manzel?Dnes jsem si koupila chlamydil,rada bych to zkusila bez atb,nevim.Hema­tolozka mi v tomto pokusu celkem fandi,jeste to budu konzultovat s imunologem.Jde o to,ze mi pred pul rokem zjistili po zhubnuti 12kg(za pul roku),ze mam chron.zanet zaludku-nemoc lidi nad 60let a alkoholiku.Je mi 39,vypiju 3dcl vina tydne.Buh vi,jestli v tom chlamydie nemely prsty.Unavena jsem byla hodne,krevni obraz uplne rozbitej.Budu rada za kazdou vasi zkusenost.

vokishka
Extra třída :D 12346 příspěvků 03.08.18 17:53

Já měla antibiotika, vždy na chvíli pomohly. A i když jsou hodnoty už v normálu, neukazují akutní zánět, stálé problémy s kašlem.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 2 inzeráty 03.08.18 21:31

@dyňa Měl hrozne bolesti hlavy, vidiny, z toho obvykle zvracel a dostal i panicke ataky, několikrát jsme volali rychlou bylo to fakt ošklivé. Dvakrát ho odvezli do nemocnice- na EEG, CT, M.rezonanci, lumbalku. Vse negativní. Pak obešel kardio, ORL az skončil u psychiatra s AD.
Nějak jsem se s tim nechtěla smirit, tak jsem pátrala ještě dál na netu a našla tenkrát článek o chlamydiich, kde přesně popisovali tyto příznaky.Donutili jsme obvodacku, aby mu otestovala krev a bylo to tam…
Držím palce, ať se toho co nejdříve zbavis

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 2 inzeráty 03.08.18 21:32

@dyňa Měl hrozne bolesti hlavy, vidiny, z toho obvykle zvracel a dostal i panicke ataky, několikrát jsme volali rychlou bylo to fakt ošklivé. Dvakrát ho odvezli do nemocnice- na EEG, CT, M.rezonanci, lumbalku. Vse negativní. Pak obešel kardio, ORL az skončil u psychiatra s AD.
Nějak jsem se s tim nechtěla smirit, tak jsem pátrala ještě dál na netu a našla tenkrát článek o chlamydiich, kde přesně popisovali tyto příznaky.Donutili jsme obvodacku, aby mu otestovala krev a bylo to tam…
Držím palce, ať se toho co nejdříve zbavis

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 03.08.18 22:11

Moc dekuju.Manzelovi teda lecba zabrala,a je bez AD a vsech techto problemu?

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 19:23

@dyňa my už spolu nejsme :D po těch ATB se mu to tenkrat ale o dost zlepšilo. Hlavne uz z něj nebyl v ocich ostatnich simulant a ani jsme se už nebali, že má nador v hlavě a buhvi co jeste hrozneho neobjeveneho. AD bral dál, když jsem se ho ještě coby manželka ve společné domácnosti ptala, proč mu je psychiatrička stale pise (že asi jen pro nic za nic je nebere) tak mi řekl, že je nemocnej ze mě :nevim: takže asi tak.

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 05.08.18 22:48

@Saarka_O Aha :) Moc dekuji za info.

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 26.08.18 14:58

Tady je jeden zajímavý článek od jedné paní doktorky. A pásla jsem o něčem takovém z důvodu neuvěřitelných problémů mojí maminky. Nakonec je také měla…a vubec na ni nezabírá antibiotiková léčba a ty mrchy se množí dál. Já jsem také zjistila, že jsem je prodělala…testem z krve u obvodáka. Doktor mi řekl, kdo je prodělá, tak už je má v sobě navždycky. Ale mnozí je máme v sobě, aniž bychom měli nějaký projev navenek…kašel atd…a nevíme, že v nás vesele cizopasijou. Tudíž nyní máme objednaný Chlamydil extra a budeme si dělat pul roční kůru,tak snad je zneškodníme. Je to hrozný svinstvo ty Chlamýdie…,tichej zabiják,jak se jim říká )))Tady článek.
 http://www.jitrnizeme.cz/view.php?…

vokishka
Extra třída :D 12346 příspěvků 26.08.18 15:41

@kotýsek nevim,ale ten clanek mi pripafa takovy divny,nic nerikajici.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec byl se Šafářovou už před dvěma lety! Co na to Lucie?

Spekulace o mileneckém poměru Tomáše Plekance a Lucie Šafářové sílí. Vychází... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama