Hypochondr u lékaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 22:45
Hypochondr u lekare

Ahoj jdu pro radu, vim ze jsem hypochondr, ale jak vy poznate ze uz je fakt dobre jit k lekari?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11671 příspěvků 02.08.18 22:53
@Anonymní píše:
Ahoj jdu pro radu, vim ze jsem hypochondr, ale jak vy poznate ze uz je fakt dobre jit k lekari?

Mám horečku, něco mě hodně bolí, nedostala jsem menstruaci, na kalendáři mám poznamenanou prevenci… :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 22:58

@Russet diky ja mam pocit ze se vsim musim hned bezet

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 02.08.18 23:01
@Anonymní píše:
@Russet diky ja mam pocit ze se vsim musim hned bezet

A s cim by jsi chtela bezet tentokrat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:09

@tlustyhrosik tak me pomaha i to prodiskutovat s mudr po telefonu, tentokrat me boli od spatne pichnute injekce pred mesicem a pul zadek jde mi to az pod koleno, ted jsem si to podrazdila virivkou boli me to spis tvrdne kdyz vstavam ze zidle pak se rozejdu a dobry :)) zacnu premyslet jestli nemam trombouzu, dr ni rekla ze to prejde jen to chce cas a uz si nemam vymyslet

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 02.08.18 23:16

To ti asi napíchla špatně nerv ;) Nicméně k doktorovi asi pokaždé, když je to akutní, nebo když tě to moc stresuje. A když ti přijde, že tě to stresuje až příliš často, tak k terapeutovi :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:17

@Žena Vlk to je prave to me to prijde akutni nekolikrat do tydne

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 02.08.18 23:23
@Anonymní píše:
@Žena Vlk to je prave to me to prijde akutni nekolikrat do tydne

Rozumím tomu. Pak bych fakt popřemýšlela o terapii. Uleví se ti a za několik sezení dovedeš pomalu rozlišit, kdy je nějaký skutečný důvod, a kdy je to jen strach.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:26

@Žena Vlk to ja zkousela ale ono mi to pry bejde moc vymluvit mi rekli

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 02.08.18 23:29
@Anonymní píše:
@Žena Vlk to ja zkousela ale ono mi to pry bejde moc vymluvit mi rekli

Co to bylo zač, takováhle terapie? :) Nejde o to to někomu vymlouvat, ale nějak navýšit odolnost proti stresu, zapátrat po příčině, proč se tolik sleduješ a tolik bojíš, a ono se to pak upraví časem mimoděk. Třeba ne úplně, ale určitě znatelně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:31

Mozna by ti pomohla antidepresiva. Ja je mam prave na to same jako ty a od te doby uz se nemoci nebojim. Prosim anonym.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:32

Tak pricinu to ja vim, tu nasli, ale tak to je tak vsechno, pak par rad jsem dostala dychat do bricha myslet na neco jineho a podobne

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 02.08.18 23:34

Anonymní, zkus nějakého jiného terapeuta. Jestli ti na prvních sezení řekl, že to nejde moc vymluvit,tak zarovna profesionálně to nevyznívá.
To nejdůležitější jsi zvládla, sebereflexi . že to je hypochondrie. Samozřejmě to pro doktora zřejmě není příjemné, když mu voláš,navštěvuješ ho tak často. Ale hypochondrie je nemoc, stejně jako třeba cukrovka. A lepší pacient, který chodí často a je slušný, než nějaký hulvát co chodí méně. Řešila bych to dál s nějakým jiným psychologem,ale nevyčítal bych si to. To jsi si tu nemoc nevybrala ani o ni nestojíš, sama tím trpíš,tak by ti to od profíka doktora nemělo být vyčítáno.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 02.08.18 23:39

@Sexynohy :palec: Také si to myslím. Nevzdávala bych se a zkusila delší terapii :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 23:43

Ja byla u nekolika, uz me to nebavi znovu a znovu prevypravet, dostanu rady jak zvysit sebevedomi a pripadne kdyby to neslo vydrzet tak si vzit prasek, ja se tomu dokazu zasmat

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >