Divné prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yvone123
Povídálka 24 příspěvků 02.08.18 20:43
Divné prso

Ahoj,
poslední asi dva měsíce na sobě pozoruji, že mě občas začne bolet pravé prso jakoby z venkovní strany a to dost intenzivně, příjde mi, že to je čím dál častěji. Prso jsem si zkoušela prohmatat, ta venkovní strana bolí poměrně hodně, když si to zmáčknu. Nějakou vyloženě bulku jsem nenahmatala, jen takové ty jakoby tkáně nebo jak to říct, co tvoří prs. Všimla jsem si, že to prso je takové napnuté oproti druhému a je i o něco větší, také jsou na něm viditelné žíly. Nevíte někdo, co by to mohlo být a z čeho je to způsobeno? Máte některá zkušenost? Nevím, jestli hned kvůli tomu běžet k doktorovi. Děkuji za rady

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 02.08.18 20:46

Zajdi si za Dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:48

Občas mě také tak divně bolí a mám jakoby zatvrdlinky - od zatuhlé krční páteře.

Libor136
Stálice 61 příspěvků 02.08.18 20:48

je to tím teplem :cert:

Mirirouse
Kecalka 158 příspěvků 03.08.18 09:22

tohle bych nepodceňovala a šla k doktorovi, lepší než se nějak trápit a stresovat co to může být

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >