Reklama

Divné prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yvone123
Povídálka 23 příspěvků 02.08.18 20:43
Divné prso

Ahoj,
poslední asi dva měsíce na sobě pozoruji, že mě občas začne bolet pravé prso jakoby z venkovní strany a to dost intenzivně, příjde mi, že to je čím dál častěji. Prso jsem si zkoušela prohmatat, ta venkovní strana bolí poměrně hodně, když si to zmáčknu. Nějakou vyloženě bulku jsem nenahmatala, jen takové ty jakoby tkáně nebo jak to říct, co tvoří prs. Všimla jsem si, že to prso je takové napnuté oproti druhému a je i o něco větší, také jsou na něm viditelné žíly. Nevíte někdo, co by to mohlo být a z čeho je to způsobeno? Máte některá zkušenost? Nevím, jestli hned kvůli tomu běžet k doktorovi. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 02.08.18 20:46

Zajdi si za Dr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:48

Občas mě také tak divně bolí a mám jakoby zatvrdlinky - od zatuhlé krční páteře.

Libor136
Stálice 64 příspěvků 02.08.18 20:48

je to tím teplem :cert:

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 03.08.18 09:22

tohle bych nepodceňovala a šla k doktorovi, lepší než se nějak trápit a stresovat co to může být

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama