Reklama

Ultrazvuk prsu - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:39
Ultrazvuk prsu - Praha

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě téma nelehké… Chtěla byc hse jen zeptat, jestli máte někdo tip na pracoviště, kde by mi co nejrychleji provedli sonografii? Mám doporučení z gynekologie, kvůli potížím je třeba ultrazvuk prsu. A jsem z toho úplně na nervy, mám doma prcka a myšlenky jsou tím pádem černé, co by kdyby… Chci to mít rychle za sebou, budu moc ráda za jakékoli rady, kam se obrátit. I kdybych si měla připlatit za přednostné objednání, vůbec to nevadí, hlavně rychle :). Moc děkuju za odpovědi!

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 22:06

Tak jako první zkus obvolat nejbližší nemocnice. Sice to bývá spádová oblast pro víc lidí, ale zase mají třeba víc pracovišť. Já byla před cca půl rokem na sonu prsu na Dlouhém lánu v P6 (mám to nejblíž), objednání bylo nějak v rámci týdne, týdne a půl. Se synem jsem byla před měsícem na Poliklinice Budějovická na rtg zubů a tam mě rovnou doktorka posílala s tím, že je to bez objednání, ať tam dorazím, kdy chceme. Ale jestli to platí pro všechny druhy rtg/sono to netuším… každopádně držím palce, ať to dobře dopadne a nenervuj se předem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 22:10

@Gina Dekuju za odpoved! Mam uz vyhlednute kam vsude budu volat, jen hledam zkusenosti, kdyby nekdo vedel, kam na jistotu :). I co do kvality.. je to ted mazec, jsem po dvou potratech a ted jak se objevilo toto, clovek ma najednou pocit, ze ty souvislosti vidi vsude. A to jsem jindy klidar, ale od brezna se toho navalilo moc…

Gina
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 22:26

Tak třeba na tu Budějovickou nás synova ortodontistka posílala speciálně přes celou Prahu prý kvůli tomu, že jsou tam s tím jejich rentgenem spokojeni. A možná tam budou mít fakt bez objednání všechno. Těch druhů sona tam bylo víc, několik dveří po celé chodbě, bylo to v suterénu zelené budovy. Zkus tam taky zavolat.
Dokážu si představit, jak ti je, taky jsem se jednou před lety objednávala kvůli bulce, kamarádka už 2×, vždycky všechno dopadlo dobře. Zítra vyřídíš několik telefonátů, určitě tě někde vezmou hned nebo co nejdřív, takže budeš vědět, že to budeš mít brzy vyřízené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 22:29

Já mám na jednom prsu bulku už od puberty, ta se hlídá a zatím nic nebezpečného. Ale na druhém se mi najendou zvětšila bradavka (už půl roku nekojím), postupně se na ní udělaly nějaké droboulinké, fakt mikroskopické, bílé flíčky, sem tam šupinka, pod ní i lehce modřina a navíc to začalo bolet :/. Jak jsem kliďas, tak dnes jsem začala plašit… :D

Budějovickou mám na seznamu, hodlám právě obvolávat celou Prahu… RTG oni berou hned, aspoň co mám zkušenost, ale na sono jsem se vždy musela objednat a čekat měsíc až dva, ale to nebylo tak akut. Nějak to snad vyvolám :)

Gina
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 22:57

Hele ale víš, že šupinky jsem po ukončení kojení měla na jedné bradavce trochu taky? Na pravé myslím. A bývala i trochu jakoby nateklá. Teda spíš dvorec. Takhle jak to píšeš, tak jsem si na to vzpomněla. Ono to bude fakt tak, že jak se člověk začne víc pozorovat, tak už vidí všude katastrofy. Bude to dobrý. Zítra někoho ukecej, ať tě kouknou šoupnout někam do volné mezírky, ať už to máš z krku :-)

rozand
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 01.08.18 23:57

Breast Unit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 02:27

Ahoj, ja som absolvovala dnes utz na poliklinika budejovicka mamacentrum. Velmi mila a super doktorka. Objednali ma na ziadanku do tyzdna a zajtra sa zial idem objednat na onkocentrum zeleny pruh. Ale verim, ze to bude nezhubne. Mam doma tiez 4mesacneho prcka a stale kojim. Idem na biopsiu a punkciu. A snazim sa byt hodne pozitivna, inak by som sa asi zrutila, lebo jasne, ze sa bojim… drzim moc palce, aby to bolo v poriadku!!!! :hug:

P.
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 02.08.18 08:34

https://mex.buprague.cz/…s/SelectDate?… vyšetření Háje&LoadNames=true

Tady termin v utery..ale když zavoláš,treba te vezmou driv

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:26

Holky, moc vám všem děkuji za tipy! Dnes jsem byla na prohlídce, na to brali hned. Na ultrazvuk musím počkat, ale alespoň že to někdo viděl, jsem trochu klidnější :). Ještě jendou díky!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama