Semínka bylinek teď - seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sakota
Kelišová 5509 příspěvků 18.12.16 19:50
Semínka bylinek teď - seženu?

Zdravím, prosím, nemáte tip, kde teď v týdnu zaručeně sehnat semínka bylinek (bazalka, pažitka, tymián… klasika kuchyně) - Praha? Objednávat nechci, bojím se, že už by to nedošlo, nemám prostě důvěru v přepravce v předvánočním týdnu. Navíc čekám, až se mi douzdraví dítě, abych to mohla jet shánět, tak bych ráda jela na jisto (kdo ví, kdy to bude…) Za tipy předem moc děkuji.

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 13061 příspěvků 18.12.16 19:57

Ikea

http://www.ikea.com/cz/cs/search/?…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 18.12.16 20:11

@sakota v květince :nevim:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 18.12.16 20:38

Hornbach?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34160 příspěvků 19.12.16 06:19

Prodejna semen www.semena-vanek.cz/ u vltavske - ted jsem tam byla a pani nebyla moc vstricna, ale maji velky vyber. jinak jsem ted videla semena v Globusu, v hobbyshopech urcite budou tez

sakota
Kelišová 5509 příspěvků 19.12.16 10:16

Díky všem, jsem se bála, že mimo sezónu neseženu, ale zdá se, že asi ano. Tak už ať je prcek zdravá a můžem vyrazit.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 21:15

Já jsem tedy v těch malých zahradnictvích neuspěla ale v Globus ano, a docela velký výběr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >