Semínka bylinek teď - seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sakota
Kelišová 5642 příspěvků 18.12.16 19:50
Semínka bylinek teď - seženu?

Zdravím, prosím, nemáte tip, kde teď v týdnu zaručeně sehnat semínka bylinek (bazalka, pažitka, tymián… klasika kuchyně) - Praha? Objednávat nechci, bojím se, že už by to nedošlo, nemám prostě důvěru v přepravce v předvánočním týdnu. Navíc čekám, až se mi douzdraví dítě, abych to mohla jet shánět, tak bych ráda jela na jisto (kdo ví, kdy to bude…) Za tipy předem moc děkuji.

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13325 příspěvků 18.12.16 19:57
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 18.12.16 20:11

@sakota v květince :nevim:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 18.12.16 20:38

Hornbach?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34463 příspěvků 19.12.16 06:19

Prodejna semen www.semena-vanek.cz/ u vltavske - ted jsem tam byla a pani nebyla moc vstricna, ale maji velky vyber. jinak jsem ted videla semena v Globusu, v hobbyshopech urcite budou tez

sakota
Kelišová 5642 příspěvků 19.12.16 10:16

Díky všem, jsem se bála, že mimo sezónu neseženu, ale zdá se, že asi ano. Tak už ať je prcek zdravá a můžem vyrazit.

kazda.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 21:15

Já jsem tedy v těch malých zahradnictvích neuspěla ale v Globus ano, a docela velký výběr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >