Reklama

Semínka bylinek teď - seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 18.12.16 19:50
Semínka bylinek teď - seženu?

Zdravím, prosím, nemáte tip, kde teď v týdnu zaručeně sehnat semínka bylinek (bazalka, pažitka, tymián… klasika kuchyně) - Praha? Objednávat nechci, bojím se, že už by to nedošlo, nemám prostě důvěru v přepravce v předvánočním týdnu. Navíc čekám, až se mi douzdraví dítě, abych to mohla jet shánět, tak bych ráda jela na jisto (kdo ví, kdy to bude…) Za tipy předem moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 12976 příspěvků 18.12.16 19:57

Ikea

http://www.ikea.com/cz/cs/search/?…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 18.12.16 20:11

@sakota v květince :nevim:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 18.12.16 20:38

Hornbach?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34006 příspěvků 19.12.16 06:19

Prodejna semen www.semena-vanek.cz/ u vltavske - ted jsem tam byla a pani nebyla moc vstricna, ale maji velky vyber. jinak jsem ted videla semena v Globusu, v hobbyshopech urcite budou tez

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 19.12.16 10:16

Díky všem, jsem se bála, že mimo sezónu neseženu, ale zdá se, že asi ano. Tak už ať je prcek zdravá a můžem vyrazit.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 21:15

Já jsem tedy v těch malých zahradnictvích neuspěla ale v Globus ano, a docela velký výběr

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama