Sen o mrtvém otci

Anonymní
27.9.20 17:01

Sen o mrtvém otci

Ahoj holky, předem se omlouvám za sloh. 🙈 Mé babičce se moc nezdaji sny a když už, tak se něco přihodí. Tenkrát se jí zdál sen, že spadlo letadlo a byla spousta mrtvých. Probudila se a celá úplně mimo seděla v obýváku na sedačce. Přišla jsem k ní a zeptala se, co se děje. Když mi vyprávěla sen, tak jsem tomu nedávala moc velkou váhu. Noo… Cca za 2 týdny spadlo letadlo s Alexandrovcema :nevim: (tenkrát měli mít vystoupení v Pce a babička na ně měla lístky). Další sen co si nedokážu vysvětlit je… Jeden čas byla babička nemocná (operace atd..) Jednoho večera šla spát a zdál se jí sen. Viděla svojí mrtvou babičku, jak nad ni stojí v bílém plášti (něco jako šaty) a natahuje k ni ruce. Myslela si, že si ji vola k sobě a brzo umře, jelikož byla nemocná. O týden později zemřel děda (její táta) na mrtvici. :,( (je to už skoro 27 let)
A dnes? Dnes se ji zdálo, že pracovala v obchodě a byla zmatená, že neví, kde co je. Najednou vyšel z pozarohu její táta. Rozběhla se k němu a řekla, že ho dlouho neviděla. On jí řekl,, Maruško dávej si pozor. Buď opatrná.,, a v tom se probudila.
Co to může znamenat? Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji, že jste dočetli až sem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
27.9.20 17:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48813
27.9.20 19:14

Podobnou zkušenost mám- ale asi to sem nepatří. Svou ženu jsem pohřbil dvakrát- jednou ve snu, podruhé, bohužel, ve skutečnosti. I ten snář může platit- ale zneklidňuje mě to, že je babička zmatená- znamená to možná i mozkovou mrtvici.
Některé sny neznamenají vůbec nic, jiné mají varovat. Pokud ten sen byl živý a zdál se nad ránem- byl bych na pozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama