Šestá nemoc. Dítě je protivné, plačtivé

27.10.19 11:25

šestá nemoc. Dite je protivne,plactive

Maminky syn 6 měsíců měl teploty a teď uzná vyrážky. Když měl teplotky byl jeste v pohode ale co se mu vyrazily ty vyrážky tak jen pořad pláče a v noci je to nejhorší. Měli jste některá taky tento průběh? Do toho nám leze druhy zub který je už těsně před prorezanim. Takže já teď nevim čím to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1801
27.10.19 11:41

Podle mě je to tema zoubkama. Nemáš něco, nějaký gelicek na zoubky? Třeba calgel? I kdyz ten ted v lékárně do listopadu prej neni k sehnani, ale kazdy si ho chválí.. Kdyby nic nepomohlo, dala bych na noc nurofen cipek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.19 12:11

@suzka1 Calgel mám ale nepomáhá.
Nurofen mame jen sirup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
27.10.19 12:19

Tak dej ten.Taky myslím že je to zubama.Syn šestou měl a proběhlo to v pohodě, vyrážka nesvědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
27.10.19 12:20

Kdyz je nejhur davam nurofen/panadol, ono to pomuze od bolesti aspon na chvilku, dite se prospi a nastartuje mu ten odpocinek trochu organismus, aby mohlo telicko bojovat dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7217
27.10.19 12:49

Nektere deti ta vyrazka svedi, nebala bych se fenistilu. Jinak spis podle me zuby…za nas super Aloclair gel na bolave dasnicky ;) lepsi jak calgel (u nas), ze ktereho se dceri navic navalovalo a to vydrzi hodne a neni blici dite :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12846
27.10.19 13:15

Syn měl taky v půl roce šestou nemoc a rostli mu zuby. Dávej od bolesti a bude to za chvíli dobré ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat