Šestá nemoc - podivné chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

šmoulililinka
Závislačka 2724 příspěvků 9 inzerátů 15.02.17 02:02
Šestá nemoc - podivné chování

Ahojky všem. Dcerka právě prodělává šestou nemoc. Tři dny horeček, kdy nám téměř nespala… nyní je hodně osypaná, ale horečky jsou fuč. Nicméně je teď zvláštní v tom, že si dost často na mě položí hlavu a začne usínat. Je i v polospánku a má otevřený očička. Je to nezvyk. Uspáváme od mala v ruce jelikož nám nikdy jen tak nespala. Může to být ještě únavou po nemoci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

yasminka
Kecalka 155 příspěvků 15.02.17 02:19

Určitě je vysílená. Filípek měl šestou nemoc už dvakrát. Po těch hnusných horečkách byl taky jak prašťěný. Potřebuje nabrat sílu.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 15.02.17 02:26

Nevím kolik má dcerka let? Naše to měla mezi prvním a druhým rokem v létě.

Ale jo, nám to dělala taky. Měla 40 horečky asi 3 dny a pamatuji si, že byla obrovská vedra.
Ona tedy spala, ale ještě docela dlouho se z toho dostávala a taky byla hodně unavená, pořád se chtěla nosit, pokládala mi hlavičku na rameno, usínala, nebo hleděla do neznáma. Byla docela dlouho dobu apatická…

šmoulililinka
Závislačka 2724 příspěvků 9 inzerátů 15.02.17 02:29

Pardon nenapsala jsem její věk. Je jí 8 měsíců.
@Trojlístek přesně jak píšete. Z dítěte jinak aktivního je taková ležící apatická hromádka neštěstí.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 15.02.17 02:51

@šmoulililinka Zavolala bych si pro ujištění vaší pediatričce.
8 měsíců je tedy hodně malinká, i když píšou, že nákaza je možná již od půl roku.

To, že je hodně unavená bych opravdu přičítala té horečce, je to virové onemocnění, takže to takto malé tělíčko muselo pěkně vysílit.
Si to i dovoluji přičíst tomu, že je to ještě takové fakt miminečko.

Viry jsou teď celkově jakési hnusnější a odolnější.

Alyss1
Závislačka 2821 příspěvků 5 inzerátů 15.02.17 06:57

Myslim že je to normální. tyhle vysoké horečky jsou hodně vysilující. kor pro takové miminko. hodně bych zavodňovala a krmila. pokud by se to nezlepšilo během pár dní, tak k doktroce.

axlpol
Závislačka 2709 příspěvků 85 inzerátů 15.02.17 07:19

Dvojčata to měly nedávo(postupně)a změnili se v úplně jiné děti. Normálně jsou jak motorové myši a před horečkama i po osypání, byli mazliví, jen chtěli držet, unavení, vláční, neběhali…takže normální stav, škoda, že nemůžou říct jak jim je.

šmoulililinka
Závislačka 2724 příspěvků 9 inzerátů 15.02.17 07:25

@axlpol přesně. Jiné dítě. Jak dlouho cca se dávali do normálu?

axlpol
Závislačka 2709 příspěvků 85 inzerátů 15.02.17 07:47

@šmoulililinka vždycky tak 3 dny před teplotama už byli protivní+3dny teploty+cca 2dny osypaní+3dny unavení a protivní. Takže u nás 11dní bylo po všem…no a 4dny byl klid a pak to měl druhý :lol: Myslela jsem že se zblázním, protože najednou to byly jiné, protivné děti, které chtěly jen držet. Což jsem se snažila co nejvíc, ale celý den to nejde. :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 41985 příspěvků 15.02.17 08:36

@šmoulililinka po vysokych horeckach ve 2 letech se dcera dostavala do normalu 14 dni.

blumen
Hvězda diskuse 41985 příspěvků 15.02.17 08:37
@axlpol píše:
Dvojčata to měly nedávo(postupně)a změnili se v úplně jiné děti. Normálně jsou jak motorové myši a před horečkama i po osypání, byli mazliví, jen chtěli držet, unavení, vláční, neběhali…takže normální stav, škoda, že nemůžou říct jak jim je.

Pri horeckach lezela nonstop na me a cetly jsme si knizky. Predtim ani potom uz u knizky nevydrzela sedet, takze asi tak :-)

Misa 93
Nováček 3 příspěvky 04.04.17 18:28

Ahojky jsem tu nova a taky mela mala (7 měsíců ) tedka horecky 3 dny a pak výrazku takze 6 nemoc a je to 2 den co je po nemoci a furt je unavena a hraje jsi jak mensi miminko jen lezi a nebo na bříšku vydrzi jen chvíli a je takova protivna. Myslite ze to teda je tim? Je uplne jina nez byla pred nemocí :(

blumen
Hvězda diskuse 41985 příspěvků 04.04.17 21:40
@Misa 93 píše:
Ahojky jsem tu nova a taky mela mala (7 měsíců ) tedka horecky 3 dny a pak výrazku takze 6 nemoc a je to 2 den co je po nemoci a furt je unavena a hraje jsi jak mensi miminko jen lezi a nebo na bříšku vydrzi jen chvíli a je takova protivna. Myslite ze to teda je tim? Je uplne jina nez byla pred nemocí :(

To trva nez se uplne zotavi, klidne 7-14 dni…

Misa 93
Nováček 3 příspěvky 05.04.17 07:11

@blumen
No taky se vubec nevyspime furt se mi budi pravidelně ve 2 rano me vzbudí a je vzhůru az do pul 4 skoro nekdy do 4 a pak me vzbudí v 6 takze parada tedka uzivame jsi no :?

blumen
Hvězda diskuse 41985 příspěvků 05.04.17 07:29
@Misa 93 píše:
@blumen
No taky se vubec nevyspime furt se mi budi pravidelně ve 2 rano me vzbudí a je vzhůru az do pul 4 skoro nekdy do 4 a pak me vzbudí v 6 takze parada tedka uzivame jsi no :?

Tak spani se nam menilo nonstop nezavisle na nemoci, to spolu nemusi souviset. Muzou rust zuby nebo proste zmena ve vyvoji…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >