Sháním dudlík kytička

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malinoisa
Kecalka 155 příspěvků 14.11.14 11:59
Sháním dudlík kytička

Dobrý den maminky. Prosím nevíte kde bych mohla sehnat takový ten klasický dudlík kytička? (hledala jsem snad všude) Teď se vyrábí samé náhrady, ale nemají ten správný tvar. Nebo nemáte doma některá a neprodala mi? Já jsem tenhle kupovala před dvěma roky dceři, ale nakonec žádný dudlík nechtěla a teď mám syna a ten dudlík vyžaduje a všechny ostatní mu prostě vypadávají a já furt jen lítám a dávám dudlík :zed: (teda hlavně na spaní). Je to tento, co je na fotce. Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Krčka
Echt Kelišová 8152 příspěvků 14.11.14 12:01

Ty blaho to je brutální tvar…ja znám asi jen ty náhražky. Takovou obři kouli jsem nikde neviděla…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23154 příspěvků 14.11.14 12:02
@Malinoisa píše:
Dobrý den maminky. Prosím nevíte kde bych mohla sehnat takový ten klasický dudlík kytička? (hledala jsem snad všude) Teď se vyrábí samé náhrady, ale nemají ten správný tvar. Nebo nemáte doma některá a neprodala mi? Já jsem tenhle kupovala před dvěma roky dceři, ale nakonec žádný dudlík nechtěla a teď mám syna a ten dudlík vyžaduje a všechny ostatní mu prostě vypadávají a já furt jen lítám a dávám dudlík :zed: (teda hlavně na spaní). Je to tento, co je na fotce. Děkuji

zkus obejít lékárny, u nás mají ve dvou.

LaManka
Kecalka 315 příspěvků 14.11.14 12:02

Koupila jsem ho nedávno v Teta drogerii za 25 Kč. Vyrábí ho Vulkán, myslím.

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 14.11.14 12:03

V lékárně.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 14.11.14 12:04

Viděla jsem ho v Globusu. :palec:

Mama11
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 14.11.14 12:05

Já ho kupuji v lékárně anebo v dětských obchodech, stojí kolem 30 Kč.

betuska.bathory
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 14.11.14 12:06

Jé, přesně takový jsem měla pro syna (modrý a zelený), ale už je to 16 let! Měli jsme nakoupeno asi pět krásných značkových (a drahých) dudlíků a on chtěl pouze tyto obyč. za 8Kč. Později jsem je nakupovala do zásoby, zkusím se mrknout u nás v jedné zapadlé drogerii, tak by být mohly.

Krčka
Echt Kelišová 8152 příspěvků 14.11.14 12:07
Romily
Kecalka 169 příspěvků 14.11.14 12:14

Viděla jsem je normálně v Globusu. Na stojanu ty pěkné dudlíky, se super moderními tvary a dole koš plný těchle :-)

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 14.11.14 12:21

Viděla jsem v teta drogerii. Ale nevím jestli to byla takhle velká koule

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 14.11.14 12:22
@betuska.bathory píše:
Jé, přesně takový jsem měla pro syna (modrý a zelený), ale už je to 16 let! Měli jsme nakoupeno asi pět krásných značkových (a drahých) dudlíků a on chtěl pouze tyto obyč. za 8Kč. Později jsem je nakupovala do zásoby, zkusím se mrknout u nás v jedné zapadlé drogerii, tak by být mohly.

A nosil někdy váš syn rovnátka?

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 14.11.14 12:23

Ano, v Globusu je pravidelně kupuju, stojí asi 20kč

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 14.11.14 12:27
@brulinka píše:
A nosil někdy váš syn rovnátka?

Vím, že to nebylo na mě, ale syn ho měl a rovnátka nenosil.. nikdy.

bwemy
Kecalka 193 příspěvků 14.11.14 12:37

U nas maji v lekarne

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >