Kde se dá sehnat tento medvídek?

1152
2.10.20 08:54

Sháním medvídka :-)

Dcerka rok a půl je závislá na tomhle medvídkovi. Už jednou jsme ho venku ztratili, bylo peklo :lol:, naštěstí se našel. Medvídka jsme od někoho dostali asi před deseti lety. Nemá náhodou někdo (koupím), nebo netušíte, zda by se dal někde sehnat sehnat? Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10417
2.10.20 09:26

Bohužel neporadím. Ale zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo, komu druhá stejná hračka opravdu pomohla. Já znám 2 děti, které měly silnou citovou vazbu na ztraceného plyšáka/usínáčka a jejichž rodiče dokázali sehnat stejného. V obou případech ty děti u toho nového poznaly, že sice vypadá stejně, ale není to ten jejich, a žádné velké nadšení se nekonalo a v té citové vazbě se nepokračovalo. Jednomu dítěti byly 2 roky, tomu druhému myslím už 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
4.10.20 12:16

A co je to za znacku asi nevis, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
4.10.20 12:16

Bazarky jsi prohledala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
4.10.20 12:44

Značka netuším. Na bazarech jich je tolik, že na to asi nemám :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
4.10.20 13:40
@zrcadlo píše:
Bohužel neporadím. Ale zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo, komu druhá stejná hračka opravdu pomohla. Já znám 2 děti, které měly silnou citovou vazbu na ztraceného plyšáka/usínáčka a jejichž rodiče dokázali sehnat stejného. V obou případech ty děti u toho nového poznaly, že sice vypadá stejně, ale není to ten jejich, a žádné velké nadšení se nekonalo a v té citové vazbě se nepokračovalo. Jednomu dítěti byly 2 roky, tomu druhému myslím už 3.

A nevíš jak ty děti reagovali když ho ztratili? Myslím jestli hodně brečeli a jak dlouho trvalo než si zvykli že prostě už není? Ono je to úplně mimo téma ale naše dcera 2 roky a 3 měsíce má svého hajanka od narození. Nikdy nám to nevadilo až do doby kdy nám zubařka řekla že má malá zdeformované horní patro kvůli cucání palce. Do 3 let nejdyl s tím musí přestat, jinak se jí to patro už nesrovná. Teď k věci, ona má to cucání palce spojené pouze s tím hajankem. Přes den ho schovávám do skříně abych to omezila na minimum. Ale ona bez něj prostě neusne. Včera jsme to zkoušeli, koupili jsme jí velkýho plyšáka Minnie, jako že hájovi se stýská po jeho mamince tak za ní odjede a místo něj s ní bude spinkat právě Minnie. Myslela jsem si jak to bude v pohodě protože malá je fakt na tu Minnie ujetá. Jenomže nemohla bez háji usnout, pořád mě volala a ptala se kde je. Po 2 hodinách kdy měla oči jako angorák a bylo na ní vidět jak je unavená ale nemůže usnout jsem jí ho dala zpátky a během 5 minut usnula. Tak jen pro info jak dlouho by mohlo trvat než by se smířila s tím že už prostě není. Pardon za sloh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10417
4.10.20 13:52

@Kaktusanda Přesně to nevím, ti rodiče sehnali stejného v jednom případě do druhého dne, ti druzí tuším do týdne (a to už právě nebyla reakce skoro žádná). Já bych řekla, že to je stejné jako když se utne noční mléko nebo dudlík nebo cokoliv podobného - 1. noc totální peklo, 2. noc už brek jen na začátku a pak sem tam kňournutí, 3.-5. noc ještě protesty, proč to tak musí být, a pak už úplný klid. Švagrová když brala kvůli zubům dudlík, tak ho nakreslila velmi věrně na zeď vedle postele a řekla neteři, že dudlík už potřebují miminka a to ona není, ale aby jí nebylo smutno, tak ho tam má na památku a může si ho pohladit, když nebude moct usnout. Druhou noc byl klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
4.10.20 14:05
@zrcadlo píše:
@Kaktusanda Přesně to nevím, ti rodiče sehnali stejného v jednom případě do druhého dne, ti druzí tuším do týdne (a to už právě nebyla reakce skoro žádná). Já bych řekla, že to je stejné jako když se utne noční mléko nebo dudlík nebo cokoliv podobného - 1. noc totální peklo, 2. noc už brek jen na začátku a pak sem tam kňournutí, 3.-5. noc ještě protesty, proč to tak musí být, a pak už úplný klid. Švagrová když brala kvůli zubům dudlík, tak ho nakreslila velmi věrně na zeď vedle postele a řekla neteři, že dudlík už potřebují miminka a to ona není, ale aby jí nebylo smutno, tak ho tam má na památku a může si ho pohladit, když nebude moct usnout. Druhou noc byl klid :lol:

Když ona ani nebrečí, jen leží v postely, převaluje se, volá mě a ptá se pořád kde je. Jo kéžby měla dudlík, ten bych jí sebrala a nějak by jsem těch pár dní přežili ale palec jí neuříznu. Nepomáhá ani když jí ho oblepím náplastí, ani ocet, pepř už se mi zdá moc (radila nám přítelova babička). Upřímně jsem v koncích. Kamarádka mi radila ať malé řeknu že hája umřel, že ho musí spálit (hodit do kotle) aby mohl jít do nebíčka. Viděla to v nějakým videu na netu ale já jí nechci způsobit žádné trauma, takže jsem to okamžitě zavrhla. Ale to s tím nakreslením na zeď je dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10417
4.10.20 14:46

@Kaktusanda 8o No tak to s tím spálením a smrtí mi teda přijde děsivý, to snad ani žádnou matku nemůže napadnout?
Mě ještě napadá, že by jí Hajan napsal dopis. Bylo by v něm, že ona už vyrostla a on se dozvěděl o holčičce daleko, která nemá maminku a je jí víc smutno, tak jí šel udělat radost. A že ho teď vystřídá v postýlce Minnie, že to s ní domluvil, a aby si na něj s Minnie mohli vzpomenout, nechá jí svou fotku/obrázek, a ještě že Minnie pohlídá, aby si už holčička necucala palec. Kdyby jí bylo smutno, mohla by si dopis kdykoliv přečíst, fotku nebo obrázek si pohladit. Kdyby to náhodou bylo hodně zlý, může Hajan poslat druhý dopis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
4.10.20 22:08
@zrcadlo píše:
@Kaktusanda 8o No tak to s tím spálením a smrtí mi teda přijde děsivý, to snad ani žádnou matku nemůže napadnout?
Mě ještě napadá, že by jí Hajan napsal dopis. Bylo by v něm, že ona už vyrostla a on se dozvěděl o holčičce daleko, která nemá maminku a je jí víc smutno, tak jí šel udělat radost. A že ho teď vystřídá v postýlce Minnie, že to s ní domluvil, a aby si na něj s Minnie mohli vzpomenout, nechá jí svou fotku/obrázek, a ještě že Minnie pohlídá, aby si už holčička necucala palec. Kdyby jí bylo smutno, mohla by si dopis kdykoliv přečíst, fotku nebo obrázek si pohladit. Kdyby to náhodou bylo hodně zlý, může Hajan poslat druhý dopis…

To je opravdu dobrý nápad. Děkuju za typ, rozhodně to zkusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2479
5.10.20 11:45

@Kaktusanda

nepiš ale, že dal přednost jiné holčičce daleko. To by brala jako zradu.

Napiš ž potřebuje ke svojí mamince. nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
5.10.20 12:37
@Niemeyer píše:
@Kaktusanda

nepiš ale, že dal přednost jiné holčičce daleko. To by brala jako zradu.

Napiš ž potřebuje ke svojí mamince. nebo tak.

Jojo já to tak myslela, jako že se mu stýskalo po mamince a že ona už je velká holka, která si nemusí cucat paleček, že s ní bude spinkat Minnie, o on může jet zpátky ke svojí mamince. Musím to ještě promyslet aby to dávalo hlavu a patu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama