Suchý bazén - ano nebo ne ?

1005
26.9.20 14:29

Suchý bazén - ano nebo ne ?

Ahoj všem, předem se omlouvám za založení nové diskuze pokud už tady nějaká je, já jí však nenašla.
A teď k otázce.
Zvažuji koupí suchého bazénu s míčky pro dceru k Vánocům, bude mít na Vánoce skoro 11 měsíců. Samozřejmě se mi líbí ten kulatý (molitan )?! :nevim: Ale vzhledem k tomu že to úplně není nejlevnější tak přemýšlím jestli to malou bude vůbec bavit, ať nám to pak neleží doma někde v koutě. Prosím vaše zkušenosti co suchý bazén doma máte a jestli vaše děti baví?! 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
634
26.9.20 14:42

Moc jsem si ho pro dite prala ( nakonec jsem podedila) a jsem rada ze jsem ty penize nevyhodila ;) dite si v tom parkrat pohralo a pak me soustavne stvalo tim ze ho vysypavalo a mice byly vsude.. po roce jsem ho predala s velkou slavou dal :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16998
26.9.20 14:43

Koupila jsem nafukovací bazén s nafukovacím dnem a do něj míčky. V létě jsme ho zužitkovali na zahradě. Vyšlo to podstatně levněji, dalo se to vyfouknout a uklidit a ještě použít jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
26.9.20 14:49

Zábava tak na 5 minut maximálne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
26.9.20 14:54

Měli jsme. K prdu, darovali jsme ho mateřskému centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15483
@Lucie1906 píše:
Ahoj všem, předem se omlouvám za založení nové diskuze pokud už tady nějaká je, já jí však nenašla.
A teď k otázce.
Zvažuji koupí suchého bazénu s míčky pro dceru k Vánocům, bude mít na Vánoce skoro 11 měsíců. Samozřejmě se mi líbí ten kulatý (molitan )?! :nevim: Ale vzhledem k tomu že to úplně není nejlevnější tak přemýšlím jestli to malou bude vůbec bavit, ať nám to pak neleží doma někde v koutě. Prosím vaše zkušenosti co suchý bazén doma máte a jestli vaše děti baví?! 😊

Syna to nechytlo a molitan bych nekoupila v žádném případě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180

My meli micky v nafukovacim bazenu, vyslo to levne a dite stejne nejvic bavilo ty micky hazet ven, takze skoncily venku na trampoline a domu bych je uz znovu neporidila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
26.9.20 14:57
@Janli píše:
Koupila jsem nafukovací bazén s nafukovacím dnem a do něj míčky. V létě jsme ho zužitkovali na zahradě. Vyšlo to podstatně levněji, dalo se to vyfouknout a uklidit a ještě použít jinak.

My uplne stejne. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16759
26.9.20 15:12

Jak píšou holky, koupit malý nafukovací bazén a balonky do toho. Ale za mě dost zbytečnost. Malou to chvíli baví v rodinném centru, ale domů bych to nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
26.9.20 15:19

Takže zbytečnost, děkuji holky, kupovat ho nebudu, za ty peníze koupím radši něco jiného. Ale co? :think: mám v plánu koupit interaktivní stoleček, nějaké hračky pro rozvoj, hračky do vany. Chtěla bych jí koupit jeden nějaký dražší, lepší dárek, se kterým si fakt vyhraje a bude jí bavit. (chtěla jsem ten bazén, ale když je to k ničemu ) Mám první dítě takže vůbec netuším co koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
26.9.20 15:21

@Cenarius Malinký bazén jsme kupovali teď na léto, tak zkusím koupit ty balónky a uvidíme. Je fakt že ten bazén je asi zbytečně drahý když to lze i s tím nafukovacím.😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16759
26.9.20 15:30
@Lucie1906 píše:
Takže zbytečnost, děkuji holky, kupovat ho nebudu, za ty peníze koupím radši něco jiného. Ale co? :think: mám v plánu koupit interaktivní stoleček, nějaké hračky pro rozvoj, hračky do vany. Chtěla bych jí koupit jeden nějaký dražší, lepší dárek, se kterým si fakt vyhraje a bude jí bavit. (chtěla jsem ten bazén, ale když je to k ničemu ) Mám první dítě takže vůbec netuším co koupit.

No on ten stoleček je sám o sobě pěkně drahý, když koupíš nový. U nás se v roce osvědčila stará dobrá tatrovka, dřevěné kostky a postupně odrážedlo. Víc hraček je zbytečných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16234
26.9.20 18:41

@Lucie1906 interaktivní stoleček je dobrá věc, hračky do vany - no otázka je, jak dlouho tě bude bavit vytírat celou koupelnu po každém koupání, i ty budeš mokrá
dobré jsou různé kostky- stavebnice, odrážedlo malá v roce nechápala, až později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
26.9.20 18:56

Taky jsme měli nafukovací s nafukovacím dnem, dceru to celkem bavilo, ale pořád jsem uklízela rozházené balonky kolem a to moc nebavilo mě.:-)) Jinak jsme měli hrací stolek, aktivní odrážedlo, mluvíc hrnec, mobil, mluvícího pejska, všechno jí tak nějak celkem bavilo, ale muselo se to střídat. Vždycky jsem něco vyndala, něco schovala. Kdyby se to doma pořád povalovalo všechno, tak by jí to rychle omrzelo. Pak jsem to všechno prodala, ale nevím, jak dobře se tyhle věci prodávaj teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16998
26.9.20 21:23

Já jsem kupovala věž se skluzavkou. Holky to baví už pět let a za mě to byly dobře investovaný peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama