Sháním toto body moc prosím

44
21.4.21 22:11

Sháním toto body moc prosím

Holky nemá někdo doma toto body 86 na prodej? Je to Lindex starší kolekce moc děkujeme :srdce: :srdce:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
214
21.4.21 22:21
  • Nahlásit
214
21.4.21 22:22
  • Nahlásit
214
21.4.21 22:27

@Rousie.ei https://www.vinted.cz/…dynko-lindex

Mrkněte na odkazy, prodávají 👍 :wink:

• Nahlásit
44
22.4.21 09:05
@Carmen03 píše:
@Rousie.ei https://www.vinted.cz/…dynko-lindexMrkněte na odkazy, prodávají 👍 :wink:

Krásný den, jste zlaticko, ale tyhle jsou nova kolekce to už máme :) :D já bych potřebovala to z te staré, je trosku jiné i když na první pohled si toho člověk nevšimne 😀 😅proste diagnóza.. moc dekuju ale za ochotu a čas, který jste :srdce: tomu vůbec věnovala

• Nahlásit
214
22.4.21 09:08

@Rousie.ei není vůbec zač :wink:

• Nahlásit
19629
22.4.21 09:11
@Rousie.ei píše:
Krásný den, jste zlaticko, ale tyhle jsou nova kolekce to už máme :) :D já bych potřebovala to z te staré, je trosku jiné i když na první pohled si toho člověk nevšimne 😀 😅proste diagnóza.. moc dekuju ale za ochotu a čas, který jste :srdce: tomu vůbec věnovala

Mohu se te zeptat, co to s temi bodycky z Lindexu je? Jak to, ze se prodavaji treba za vetsi cenu, nez se koupily? Dokonce jsem i videla, ze je nekdo drazi? 8o

• Nahlásit
44
22.4.21 09:19
@Cuddy píše:
Mohu se te zeptat, co to s temi bodycky z Lindexu je? Jak to, ze se prodavaji treba za vetsi cenu, nez se koupily? Dokonce jsem i videla, ze je nekdo drazi? 8o

@Cuddy Já úplně nevím, ale co sem tak pochytila, tak prostě ty staré vzory, které se nedají sehnat tak se takto prodávají za takové částky a jak píšete draží.. bohužel pak se Vám třeba něco líbí a místo toho, aby si to maminky prodaly nějak v klidu mezi sebou tak si řeknou 1000,– za body a hotovo 😀a víte co prodají to, vždy se někdo najde bohužel :( proto jsem chtěla zkusit tady, někoho kdo to až tak :D nehrotí.

• Nahlásit
11051
22.4.21 09:23
@Rousie.ei píše:
@Cuddy Já úplně nevím, ale co sem tak pochytila, tak prostě ty staré vzory, které se nedají sehnat tak se takto prodávají za takové částky a jak píšete draží.. bohužel pak se Vám třeba něco líbí a místo toho, aby si to maminky prodaly nějak v klidu mezi sebou tak si řeknou 1000,– za body a hotovo 😀a víte co prodají to, vždy se někdo najde bohužel :( proto jsem chtěla zkusit tady, někoho kdo to až tak :D nehrotí.

No a proč to teda sháníš ty? Proč to nutně musí být body se starým, leč velmi podobným vzorem?

• Nahlásit
7365
22.4.21 09:30

Někdo fakt zaplatí tisícovku za obnošený bodyčko, na který dítě zvrací a cintá a za tři měsíce mu bude malé, protože „starý vzor“? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A já husa to hážu na charitu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ne fakt, to je nějaká sranda, žejo? ŽE JO??? :zed:

• Nahlásit
19629
22.4.21 09:46

@Michelle_M 1000 jsem ještě neviděla, ale 500 jo 8o Jako bodycka z Lindexu jsou top, ale za normální cenu.

• Nahlásit
7365
22.4.21 09:59
@Cuddy píše:
@Michelle_M 1000 jsem ještě neviděla, ale 500 jo 8o Jako bodycka z Lindexu jsou top, ale za normální cenu.

To je šílenost… K nám proudí pytle s hadry po třech dětech a stejné množství zase posílám pryč já, takže značky moc nestíhám sledovat :D, ale příště ty pytle prohrabu pečlivěji, jestli tam není nějaký ten vintage kousek :D

• Nahlásit
21758
22.4.21 10:04
@Michelle_M píše:
Někdo fakt zaplatí tisícovku za obnošený bodyčko, na který dítě zvrací a cintá a za tři měsíce mu bude malé, protože „starý vzor“? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A já husa to hážu na charitu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ne fakt, to je nějaká sranda, žejo? ŽE JO??? :zed:
že jo, taky hledím, toto jsem ještě nezaregistrovala :nevim:
  • Nahlásit
44
22.4.21 10:39

Prostě se mi líbí ten starší bez těch listů je více jemný ten vzor a nechtělo se mi dávat 1000 apod…:) nerozumím otázce proč ho sháníš, ani proč bych to měla někomu vysvětlovat, navíc to druhé už máme :) chtěla jsem obě a říkala si, že ho má třeba někdo doma nevyužité :jazyk:

• Nahlásit
18429
22.4.21 10:59

Ho pak střelí za 500, Michelle :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat