Shih-tzu - sháním štěňátko

22.1.20 08:57

Shih-tzu prosba

Ahoj holky, jsem už bezradná, tak zkusím zde…sháním štěňátko Shih-tzu za rozumnou cenu klidně bez PP (max 3000,–)…aby bylo zdravé a očkované…Na netu se mi ozývají jen podvodníci nebo množitelé…Nevěděl by někdo, prosím? Již jednu fenečku máme (maltézáček - 12 let), před týdnem jsme přišli o miminko, tak bych si moc přála alespoň to psí…:srdce: :srdce: :srdce: Všem moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7149
22.1.20 09:15

No, nedivím se, že se ti ozývají množírny a podvodníci, když sháníš štěně bez PP. Pokud chceš opravdu kvalitní štěně, najdi si chovnou stanici a investuj do toho. Je to společník na několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
22.1.20 09:15

Do tří tisíc a bez PP se ti nikdo jiný než množka neozve. Kamarádka má dva takové, jeden má od štěněte těžké zdravotní problémy a několikrát už ho tahala hrobníkovi z lopaty (srdce), druhý je zase naprosto labilní nervově, což vede i ke zdravotním problémům (opakované zvracení), rovněž od štěněte. Ani ti nemusím říkat, kolik už nechala na veterině a jak je to pro ni psychicky náročné, má je jako svoje děti. Vybírej pouze z dobrých ověřených chovných stanic. Nebo koukej po útulcích, tam takových malých pejsků bývá taky dost. Bez PP stejně budeš mít jen „jakoby Shih tzu“, tak klidně vyber nějakého vzhledově podobného a je vyřešeno, ještě uděláš dobrý skutek, místo podpory množitelů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2930
22.1.20 09:17

Když nemá PP.

1. Tak to Shih-tzu může být a nemusí. Kříženec, směska.
  2. Že to bude zdravý, tak to taky nikdo nezaručí. Prostě loterie. (ale to vám ani PP nezaručí)
  3. Limit ceny vás jen nažene k dalším množitelům.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.1.20 11:26

@Decora-dea
Prosimtě, jestli chceš opravdu shi-tzu, tak jedině chovná stanice. Pokud bys na tom až tak nelpěla, co třeba tato holčička? :kytka:
http://www.home4pets.cz/…u/item/31762
Nebo tady: http://www.home4pets.cz/…u/item/31510

Příspěvek upraven 22.01.20 v 11:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
22.1.20 11:29

@Simona04 ta je úžasná, do ty bych šla. @Decora-dea raději adoptuj! Nez psa bez pp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.1.20 11:38

@g.sandova Jojo, je nádherná. :kytka: Sami máme z těchto stránek zachráněnou fenku a jsme moc spokojení.
@Decora-dea
Pokud budeš ale i nadále trvat na pejskovi bez PP, prosím, podívej se nejdřív na tohle https://www.televizeseznam.cz/…irny-1245111 a potom se rozhoduj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
22.1.20 11:41

@Simona04 ka mám psy i s PP i zachranene. Tahle je rozkosna, dojemna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.1.20 11:53

@g.sandova :palec: Kéž by bylo více takových lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 11:58

Moje maltézačka je také bez PP a je tedy naštěstí celých 12 let zdravá, jenže tenkrát jsme ji sehnali přes známou…Holky, moc děkuji, jdu omrknout ty vaše odkazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48699
22.1.20 12:49

@Decora-dea :mrgreen: za 3000? Rozmysli se co vlastně chceš. Jestli určité plemeno tak si připlatíš nebo zajdi do útulku, tam máš psů dost. Za 3000 to je spíš vtip, to ani bez PP na takové ceně nezačínají a navíc ani nevíš co z štěněte nakonec vyroste :mrgreen: Před 12 lety byla zcela jiná situace, jen se koukni jak vypadají množírny. Hlavně ty feny jsou chudáci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
22.1.20 15:01

@Markéta80 Přesně tak. Před 12 lety jsem taky koupila bPP boxera za 3 000, dneska už ceny začínají na ceně nestandardních PP štěňat nebo jsou i vyšší, množky už nevědí, co si za to říct. A hádám, že u miniplemen je ta situace ještě horší… přeci jen, do králíkárny narveš líp jorkšíra než dobrmana :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48699
22.1.20 19:04

@Michelle_M je to hnus co se děje. štěnata udají, ale těch fen je mne strašně líto že jsou jen stroje na štěnata :(. navíc hodně zvážit jestli ke starému psu divoké štěně. I naše starší mladá fena má dost :oops:. Malá jí prostě nenechá. U staré feny terá už chce mít klid bych hodně přemýšlela :oops: Tohle plemeno netuším kolik stojí ale většinou ty rozdíly tam jsou nebo i hledat s nějakou kosmetickou vadou. Fenky jsou dražší. Ale u společenských plemen i bez PP začínají na vyšší částce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
23.1.20 18:59
@Decora-dea píše:
Moje maltézačka je také bez PP a je tedy naštěstí celých 12 let zdravá, jenže tenkrát jsme ji sehnali přes známou…Holky, moc děkuji, jdu omrknout ty vaše odkazy.

Sháněj přes známé nebo prostě na doporučení a holt si trochu počkáš, než najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama