Šibřinky - maska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bony58
Kecalka 200 příspěvků 14.02.17 15:52
šibřinky - maska

Ahoj, v březnu jdeme na šibřinky, něco jako maškarní karneval pro dospělé, minule jsem byla spíše z nouze za santa klause, :lol: letos bych chtěla něco originálního, napadl mě vánoční stromeček, jenže nevím, jak na to. :lol: oblíct se do zeleného a našít na sebe ozdoby mi přijde málo, máte někdo nápad? :) :D

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.02.17 16:04

Co třeba toto?
http://www.partiescostume.com/…costumes.htm
Nebo spousta inspirace na googlu, když zadáš christmas tree costumes. ;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >