Reklama

Šibřinky - maska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bony58
Kecalka 200 příspěvků 14.02.17 15:52
šibřinky - maska

Ahoj, v březnu jdeme na šibřinky, něco jako maškarní karneval pro dospělé, minule jsem byla spíše z nouze za santa klause, :lol: letos bych chtěla něco originálního, napadl mě vánoční stromeček, jenže nevím, jak na to. :lol: oblíct se do zeleného a našít na sebe ozdoby mi přijde málo, máte někdo nápad? :) :D

Reklama

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.02.17 16:04

Co třeba toto?
http://www.partiescostume.com/…costumes.htm
Nebo spousta inspirace na googlu, když zadáš christmas tree costumes. ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama