Reklama

Zmenšení bot na klínku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

linda.k18
Povídálka 22 příspěvků 28.01.17 10:51
Zmenšení bot na klínku

Ahoj holky :mavam: Dnes jdu večer na zábavu a vyzkoušela jsem si boty, které mi dala sestra kvůli tomu, že ji z nich bolí nohy.
Jsou na klínku, takže mi noha sklouzne dopředu a mám v zádu místo tak na 1 a půl prstu :roll:
Do Daichmannu apod. pro různé vložky se mi dnes nechce, tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, vycpat špičku boty vatou, atpd.? :think:
Děkuji :* :*

Reklama

Reakce:

evus88
Nováček 3 příspěvky 28.01.17 12:00

Ahoj,
jasně můžeš si vycpat špičku vatou.. trochu to pomůže ale po chvilce tě bude pěkně tlačit palec a vydržet v tom celý večer a ještě tančit, to chce odvahu! Doporučuji zajet do nejbližší drogérie (DM, teta..) a vybrat si gelový polštářek, který dáš do boty a noha se ani nehne. Najdeš to v oddělení v péči o nohy a prodavačka ti i poradí, jaký tvar polštářku si máš vybrat podle toho, jestli jsou ti boty jen velké nebo noha klouže do předu, jak v tvém případě. Stojí do 100 Kč a věř mi, že jestli si chceš večer fakt užít v pohodě a bez starostí, jdi do toho. Vata fungovala za časů našich maminek a babiček, ale když se ti noha v silonce zpotila, vata se nasákla vlhkostí a bylo to k ničemu.. pak tě budou jen tlačit prsty, bude to bolet a noha ti bude stejně sjíždět pořad dopředu. Je potřeba jí v botě fixovat už nahoře.. tedy v místě klenby chodidla. Hodně štěstí a užijte si večer! :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama