Zmenšení bot na klínku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
linda.k18
Povídálka 22 příspěvků 28.01.17 10:51
Zmenšení bot na klínku

Ahoj holky :mavam: Dnes jdu večer na zábavu a vyzkoušela jsem si boty, které mi dala sestra kvůli tomu, že ji z nich bolí nohy.
Jsou na klínku, takže mi noha sklouzne dopředu a mám v zádu místo tak na 1 a půl prstu :roll:
Do Daichmannu apod. pro různé vložky se mi dnes nechce, tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, vycpat špičku boty vatou, atpd.? :think:
Děkuji :* :*

Reakce:
evus88
Nováček 3 příspěvky 28.01.17 12:00

Ahoj,
jasně můžeš si vycpat špičku vatou.. trochu to pomůže ale po chvilce tě bude pěkně tlačit palec a vydržet v tom celý večer a ještě tančit, to chce odvahu! Doporučuji zajet do nejbližší drogérie (DM, teta..) a vybrat si gelový polštářek, který dáš do boty a noha se ani nehne. Najdeš to v oddělení v péči o nohy a prodavačka ti i poradí, jaký tvar polštářku si máš vybrat podle toho, jestli jsou ti boty jen velké nebo noha klouže do předu, jak v tvém případě. Stojí do 100 Kč a věř mi, že jestli si chceš večer fakt užít v pohodě a bez starostí, jdi do toho. Vata fungovala za časů našich maminek a babiček, ale když se ti noha v silonce zpotila, vata se nasákla vlhkostí a bylo to k ničemu.. pak tě budou jen tlačit prsty, bude to bolet a noha ti bude stejně sjíždět pořad dopředu. Je potřeba jí v botě fixovat už nahoře.. tedy v místě klenby chodidla. Hodně štěstí a užijte si večer! :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >