Zmenšení bot na klínku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

linda.k18
Povídálka 22 příspěvků 28.01.17 10:51
Zmenšení bot na klínku

Ahoj holky :mavam: Dnes jdu večer na zábavu a vyzkoušela jsem si boty, které mi dala sestra kvůli tomu, že ji z nich bolí nohy.
Jsou na klínku, takže mi noha sklouzne dopředu a mám v zádu místo tak na 1 a půl prstu :roll:
Do Daichmannu apod. pro různé vložky se mi dnes nechce, tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, vycpat špičku boty vatou, atpd.? :think:
Děkuji :* :*

Reakce:

evus88
Nováček 3 příspěvky 28.01.17 12:00

Ahoj,
jasně můžeš si vycpat špičku vatou.. trochu to pomůže ale po chvilce tě bude pěkně tlačit palec a vydržet v tom celý večer a ještě tančit, to chce odvahu! Doporučuji zajet do nejbližší drogérie (DM, teta..) a vybrat si gelový polštářek, který dáš do boty a noha se ani nehne. Najdeš to v oddělení v péči o nohy a prodavačka ti i poradí, jaký tvar polštářku si máš vybrat podle toho, jestli jsou ti boty jen velké nebo noha klouže do předu, jak v tvém případě. Stojí do 100 Kč a věř mi, že jestli si chceš večer fakt užít v pohodě a bez starostí, jdi do toho. Vata fungovala za časů našich maminek a babiček, ale když se ti noha v silonce zpotila, vata se nasákla vlhkostí a bylo to k ničemu.. pak tě budou jen tlačit prsty, bude to bolet a noha ti bude stejně sjíždět pořad dopředu. Je potřeba jí v botě fixovat už nahoře.. tedy v místě klenby chodidla. Hodně štěstí a užijte si večer! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >