Silené zahlenění u 8m mřnětě

14.12.07 12:25

Silené zahlenění u 8m mřnětě

Ahoj holky,
prosím poraďte, náš drobek už 4 týden bojuje s rýmou, a kašlem. Nejdřív jsem dávali kapky na suchý kašel, a asi týden už dávám Fenorin. Bohužel, je syn pořád hodně hodně zahleněný,odsáváme, inhalujeme jak to jen jde(žádná extra zněma ka lepšímu),když se mu podaří něco vykašlat nebo vyzvracet, jsou hleny zelené a tuhé :oops:, hlavně v noci se tím dáví a kašle…
Mudr už vzala stěry, krev z prstíku a udělali jsem rengen plic a srdíčka…vše OK, naštěsí :)
Jenže jsem se zmínila, že malý se dost potí a je cítit tak nějak kysele :( jako by octem… tak nás vystrašila Cystickou fybrozou! prý příznaky jsou zahlnění a velké pocení… :? ale měla by to být snad dědičná choroba a já nevím o nikom, kdo by ji u nás v rodině měl… :?
Já vím, že u tak malých dětí je léčení zdlouhavé..ale mít 4 týdny rýmu a bezmála 14dní se trápit kašlem…fakt nevím…???a ty helny, za to by se numusel stydět starý chlap :?
evelinecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5331
14.12.07 13:17

ahoj,
pokud je rýma zelená, tak můj dr. předepíše Pamycon - ATB kapky do nosu.. jinak kašel máme neustále..

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
14.12.07 13:17

ahoj,
pokud je rýma zelená, tak můj dr. předepíše Pamycon - ATB kapky do nosu.. jinak kašel máme neustále..

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.07 13:21

Ahojky,
Phamycon kapeme taky.....z nosu už mu ani tak neteče a rýma z nosu ani zelená není, spíše ho ty helny trápí v krku :cry: ty když vyklašle tak jsou zelené… :(
e

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama