Jak upravit šilhání – je mi 19

Anonymní
10.4.14 21:28

Silhani v dospelosti komplrx

Ahojte vsichni…v detstvi jsem prodelala operaci oci kvuli silhani, operovali mi tehdy obe oci..nevyslo to..steh se rozvazal. Pred rokem sem prodelala dalsi operaci a diky tomu ze mam jedno oko slabsi tak pri cteni, divani na telebizi se divam vic tim lepsim okem a diky tomu zase silham. Zkratka kdyz se podivam vic pravym tak mi to silhajici oko ujizdi. ;( kdysi mi doktorka rikala ze musim posilovat ocni svaly ale to mi rikala v 15ti. Myslite ze by mi to jeste pomohlo kdyz mi je 19..mate se silhanim zkusenost? Je to hrozny hrozny pri kontaktu oci..takova bezmoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.4.14 21:38

Můj manžel šilhá, také mu jedno oko „ujíždí“.když má brýle není to tak vidět, když je nemá a oko namáhá je to znát..komlex kvůli tomu má taky, na prvním rande myslel, že uteču až to uvidím a pro mě to jsou nejkrásnější oči na světě, protože jsou čisté a upřímné a podle mě o to jde… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Sanlitun
10.4.14 21:46

Kdysi jsme doma meli knihu na posilovani oci - cviky. Urcite jsou cviky i na silhave oci. Jinak je spousta lidi, u kterych si nejsem jista, zda- li se pri rozhovoru divaji na mne nebo ne. Kazde oko smeruje lehce jinam. Neni to zase tak napadne, jak by si clovek myslel..

• Citovat
  • Nahlásit
7599
10.4.14 21:53

Jako by si psala o me :D ja mam teda spatny jen jedno, byla sem na operaci jako ty a pak mi stehy popraskaly, kdyz sem neco zvedla, takze oko zase ujelo, driv sem s tim mela hrozne probnlem, kord kdyz sem na nekoho mluvila a on se ohlizel s kym, ze to mluvim.. Ted je mi to fuk, mam to od mrnata a proste to ke me patri a komu se to nelibi, at si… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
10.4.14 22:09

Kamarádka rozcvičila šilhání v oční škole, ale nevím jestli něco takového ještě existuje.Bylo to před třiceti lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5844
10.4.14 22:27

Zajdi si na pracoviště, kde se na šilhání specializují; je to individuální, sval jde stáhnout operativně i v dospělosti, brýle jsou další možnost.

Jinak já šilhám vesele a fakt hodně už 37 let (ale mám toho s očima víc, spravili co mohli). Když by ti to náhodou spravit nešlo, zkus se s tím srovnat, lidi přejímají tvůj postoj. Když ty v tom nebudeš vidět problém, oni taky ne. Já si pořád myslím, že oči jsou na mně to nejhezčí, takže klidně velké líčení… ;)

Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1903
10.4.14 22:35

Tak já jsem měla podobný problém, v dětství několik operací na šilhání a vloni jsem se rozhodla si to nechat „srovnat“ na soukromé oční klinice a jsem maximálně spokojená… Hrozně mi to šilhání vadilo při shánění práce, kdo tě zná už si to tolik neuvědomuje, ale cizí lidi to vidí hned, připadala jsem si jak pako :nevim:
Jo a 19 není žádný věk :lol: mně je dvojnásobek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Beruška-Boubelka
10.4.14 23:14

Šilhám taky :P A jako učitelce mezi samýma klukama na střední škole se mi smějou, ale mám je na háku ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5844
10.4.14 23:26
@Beruška-Boubelka píše: Šilhám taky :P A jako učitelce mezi samýma klukama na střední škole se mi smějou, ale mám je na háku ;)
:mrgreen: já jsem taky učitelka; ze začátku roku vždycky v každé nové třídě si někdo rýpne, já si z toho udělám legraci a oni dají pokoj ;).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.8.19 23:53

Sulhani

Dobrý den, kde jste byla na operaci? Kde vám dělaly vyšetření? Silhám 1oko od asi 3let. Je mi 31. Sice mi doma říkají ať to nechám. Ale lidi má mě blbě koukají. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat