Singer 3323 Talent - koupit?

59
24.3.17 17:22

Singer 3323 Talent - koupit?

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu. Chtěla bych začít šít, ale jsem úplný začátečník, nikdy jsem to ani nezkoušela.
Rada bych si koupila šicí stroj, rozpočet je tak 3-4 tisíce, více do toho určitě dávat nechci (čím menší investice, tím lépe, ale zase ať to ma vůbec smysl) Nemám žádné velké ambice na výsledné produkty, chtěla bych ušít nějaké polštářky, závěsy do pokojíčku, oblečky na panenky, časem třeba nějakou deku s lehkou výplní..
Dnes jsem objevila na netu tento stroj v akci (viz nadpis diskuze), myslíte, ze ho mám vzít? Případně poradíte nějaký lepší v dané cenové relaci?
Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

952
25.3.17 20:33

Ahoj, osobně bych už do Singeru nešla, ale spíš do Brotheru. Já mám doma 5 let Singer - kupovala jsem podobně jako ty v nějaké akci. Moc nešiju, zezačátku jsem byla spokojená. Ale přesně po 2 letech od koupě jsem začala šít trochu víc a stroj se najednou rozbil - nešil. Dala jsem ho do servisu a tam mi pán řekl, že měl špatnou „hlavu“ (nebo jak to nazval) už z výroby bylo něco špatně. Že jsou dnes Singery vevnitř umělohmotné, žádné železo jako dřív. Mám s ním neustále něco. Tu samou zkušenost mi řekla i švadlena, u které jsem byla na kurzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama