Udělá mi někdo korálky?

2490
10.3.17 10:25

Udělá mi někdo korálky?

Ahoj holky, mám dotaz který je jasný :) Chtěla bych pro přítele k narozeninám korálky na krk, ale ty co se mi líbí nemohu sehnat a tak mne napadlo, že tady někdo z vás určitě korálky děláte a mohla by se z Vás některá chytit. :kytka: koukala jsem na stránky, kde si člověk sestaví svoje sám, ale oni tam zrovna ty druhy korálků nemají :zed: přikládám jaké bych chtěla nebo aspon trochu podobné? Najde se tu někdo? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15062
10.3.17 10:27

Na www.fler.cz je i kategorie „poptávky“ kde přesně toto zadáš a ozvou se ti výrobci, co si na to troufají:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 10:31

@hofka je no vidíš to fler znám, ale o těch poptávkách jsem něvěděla, dík za typ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
10.3.17 11:10

@Judynka Nebo zkus oslovit nejakou kolarkarku na mimibazaru. Jsou levnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 11:27

@cecetka :no zkusim to všude, ty ceny jsou tady fakt přívětivější..ono jde asi taky hodně o materiál… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
10.3.17 11:58

@Judynka a jakou máš představu o ceně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 12:02

@Regina Hero No tak do 500,–…??? :nevim: některý korálky jsou drahý..některý ne a člověk aby se v tom vyznal když to nedělá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
10.3.17 12:11

@Judynka a chceš tam jen ty dřevěné, kokosové a ty kovové? To by nebyl problém, ale určitě by to bylo do třech stovek… dopředu to nespočítám, dokud je nebudu mít hotové… jaká délka? A karabinka z bižuterního kovu nebo z chirurgické oceli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
10.3.17 12:13

Já jsem se lekla, že napíšeš, že se chceš vejít do stovky… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 15:33

@Regina Hero :jé to ne za stovku by mě to asi ani nenapadlo :) Určitě se mi ty korále líbí jak jsou na obrázku, spíš ty na pravé straně, je mi jasný že použiješ podobný styl, ale že stejný asi úplně nebudou to už nechám na tobě. Jinak tu karabinku určitě chirurgickou ocel nooo a délka :think: tak 65cm? Je na prd, že si ho nemůžu přeměřit protože by mu to docvaklo :) ale myslím, že to bude ok. ono být to jen na mne, tak bych tam klidně vrzla ještě tuhle barvu třeba jen tak 4 korálky, ale ono by se mu to taky nemuselo líbit :lol: tak se držím zpět. A na co to navlékáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 15:38

@Regina Hero teda koukám na ty tvoje výtvory a mám štěstí na na úplného mistra :palec: fakt pěkný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 15:43

@Judynka reginu ti můžu doporučit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
10.3.17 16:16

@matkabagristy děkuji za doporučení, před chvílí jsem si říkala, že se musím udržet aspon do těch narozenin a nekoupit si i něco pro sebe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
10.3.17 21:55

@Judynka 65 cm je docela dlouhý… zkoušela jsem to na manželovi, ten má docela silný krk a je to tak několik cm pod výstřih trika… manžel je teda kus chlapa, je přítel spíš štíhlý a drobnější?
Tyrkysové dřevěné korálky mám, kulaté, ne oválné… mohly by být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
10.3.17 21:59

TAdy v tom článku je na druhé straně obrázek, kde je uvedená délka náhrdelníků a namalované, jak dlouhý na těle bude vypadat… u chlapů si k tomu přičti tak 5 - 7 cm navíc, ten obrázek je dělaný pro hodně štíhlé ženské krky…
http://prozeny.blesk.cz/…siluetu.html#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama