Zpět na web

  • načítám...

980bc697cbae-9103-1160x940-exact.jpg

"@Regina Hero":https://www.emimino.cz/profil/regina-hero/ :jé to ne za stovku by mě to asi ani nenapadlo :) Určitě se mi ty korále líbí jak jsou na obrázku, spíš ty na pravé straně, je mi jasný že použiješ podobný styl, ale že stejný asi úplně nebudou to už nechám na tobě. Jinak tu karabinku určitě chirurgickou ocel nooo a délka :think: tak 65cm? Je na prd, že si ho nemůžu přeměřit protože by mu to docvaklo :) ale myslím, že to bude ok. ono být to jen na mne, tak bych tam klidně vrzla ještě tuhle barvu třeba jen tak 4 korálky, ale ono by se mu to taky nemuselo líbit :lol: tak se držím zpět. A na co to navlékáš?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...