Reklama

Prosím o ujetí se pejska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:28
Prosím o ujetí se pejska

Dobrý den, mám takový problém. Vzala jsem si z útulku psa, je čistotný a hodný ale bohužel na něj už časově nestačím, nechci ho vracet zpět, je skvělý, ale potřebuje pevné vedení a hlavně chlapa, a to je další z věcí proč ho mít nemohu, nedokážu na něj být tak autoritativní a nemám na to čas. Prosím moc o to aby se tady mezi Vámi našel někdo hodný kdo má zahradu, moc bych si přála pak pejska navštěvovat
Moc děkuji za jakékoliv odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 03.03.17 11:33

@Michalka43201 nechapu proč by potreboval chlapa? :zed: Tohle me opravdu dokáže naštvat! Proč ste si sakra toho psa brala, uz vam není pohodlnej, musite se starat, sou prvni problémy, tak se ho zbavim. Do utulku ho nechcete vratit podle me kvuli ostudě nemam pravdu? Ale určitě mate z utulku adopcni smlouvu. Vraťte ho tam!! At se neujme zase nekdo jako vy, nebo horší. A priste si poridte radsi kytku, nez zvíře

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:36

Protože je to prostě velký pes, který má z mužů respekt, né z ženy a navíc alepson pro to abych ho nemusela vracet něco dělám.

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 03.03.17 11:36

Chudák pes, jak dlouho ho máš? není žádná ostuda ho vrátit.

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 03.03.17 11:38
@Michalka43201 píše:
Protože je to prostě velký pes, který má z mužů respekt, né z ženy a navíc alepson pro to abych ho nemusela vracet něco dělám.

jenže ten pes je psaný na tebe, pokud ho někomu dáš a něco se stane půjdou po tobě. Lepší je ho vrátit že na něj nestacis

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:39

Asi týden, já vím že není, nechci ho vrátit, proto píšu sem, zda by ho tady někdo nechtěl :think:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 03.03.17 11:40

@Michalka43201 a to si to nevedela, kdyz sis ho brala, ze je to velky pes? Podle me si dost vymyslis, většinou u velkych plemen musis zaa tim psem nejdřív jezdit a seznamovat se, nedaji ho jen tak. Vrat ho, bude mu lip..hrozna doba tohle :,( internet narvanej k prasknuti pejskama, kterych se chtej „panicci“ zbavit, z absolutně pitomych duvodu!

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:41

Tak děkuji za radu, je lepší ho někomu dát a navštěvovat ho, ale pokud píšete tohle asi ne

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:42

Paní chytrá. Nepočítala jsem že budu muset měnit práci a tak. A dali mi ho jen tak tak zas dobrý jo.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 03.03.17 11:42

Tyden???!! :lol: a uz na nej časově nestacis? Doufam, ze tohle cele je nejakej FAKE! :pocitac:

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 03.03.17 11:43

@Michalka43201 Vrat jej zpět… Jen at není večer na Nově, že někdo chudáka psa vyhodil na silnici, nebo podobně. Nechápu, proč sis ho brala. To jsi před týdnem neviděla, že je ten pes velký? :zed:

scentini
Závislačka 3396 příspěvků 03.03.17 11:43
@Michalka43201 píše:
Tak děkuji za radu, je lepší ho někomu dát a navštěvovat ho, ale pokud píšete tohle asi ne

Tyden neni zadna doba. To zvykani probiha mnohem dele. Nechces to jeste zkusit. Treba cvicak nebo nekdo, kdo by ti pomohl. Nase fenka se davala dohromady pul roku-rok.

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 03.03.17 11:44
@Michalka43201 píše:
Paní chytrá. Nepočítala jsem že budu muset měnit práci a tak. A dali mi ho jen tak tak zas dobrý jo.

A za týden měníš práci, že… A za týden sis teprve všimla, že je pes velký a „potřebuje chlapa“ (kec) :roll: 8o
Fakt toho pejska, chudáčka, vrať.
To, že ho někomu pokoutně věnuješ přes internet je jako lepší? Panebože, do čehos to duši dal… :?

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 03.03.17 11:44

@Michalka43201 SORRY JAKO! :D ale to jsou proste jenom řeči. Chudinka pejsek, vrat ho, tam to aspon uz zná.

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 03.03.17 11:45

Jo chci to zkusit, ale není nikdo kdo by mi pomohl. Kéž by si ho někdo vzal na zahradu. Doufala jsem že tady třeba bude někdo hodný

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama